Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CosTin VS Buz: 5-2
    In tara momentan.

    Comment


    • Na bun acuma am si eu mai mult timp liber o sa joc si eu cu becudani sau cu 3rdd care ma acosteaza mai repede de la becudani nu am avut inca semn de viata
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Cannabys ce facem? Vad ca baietii nu vor sa mai joace.
        Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

        Comment


        • Nujt baiete...sunt neseriosi rau abia s-au jucat 4 meciuri din 8 cat are etapa curenta

          Comment


          • Eu abia de duminica pot sa joc. Trebuie sa stau cu consoarta ca nu o mai vad o luna.

            Comment


            • Oricum sonykel a zis ca nu mai joaca ... ii ia cineva locul?

              Comment


              • Mai vreau amicale ... am jucat mai de mult unul cu becudani ... deci se poate ...
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • Sa fiu provocat pentru o amicala. $3fu_3m@ da bir cu fugitii
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Ne-am grabit atat de mult la inceput am jucat mai mult de dragu de a se juca repede meciurile si acu va doare undeva. Parca era un termen limita candva pana cand sa se joace. "conducerea" ce faci?

                    Comment


                    • Eu propun sa se dea meci pierdut celor ce nu sunt de gasit cu posibilitatea jucarii meciului si dupa aceea. Sa se puna si termene limita de exemplu 2 saptamani din momentul inceperii etapei.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • Daca se iveste vreun loc liber sau renunta unu vreau si eu sa joc daca se poate
                        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                        Comment


                        • Nush ce sa zic eu zic ca organizarea) ii prosta Jos cu conducerea) eh glumesc eu joc.. origcand
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Daca nu se vrea, nu se vrea...

                            Etapa 4, termen 7 zile, aka duminica viitoare. Succeshi!


                            Rezultatele cu ROSU sunt meciuri nejucate. Userii cu ROSU sunt proaspat introdusi. Rudy a intrat in locul lui sonykel care a zis si el ca nu mai joaca. Pe cat se poate, restantele se pot juca, rog userii care au avut castig de cauza sa nu profite. Game ON!
                            Attached Files
                            Last edited by CAnnabYS; 30 March 2008, 22:52.

                            Comment


                            • Pai eu de ce am o si becudani are 5 si meciul este inca nedisputat ? A mai scris cineva pe sus, ca nu se poate da de becudani....
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Am jucat cu avp mihai. scorul a fost in favoarea mea, 5-0. Va rog sa clarificati situatia cu becudani ca nu imi convine ;))
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google