Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau si eu sa ma bag la o bila dar nu pot juca decat de joi pana duminca in restul saptamanii fiind plecat la facultate. daca ma poate ajuta cineva cum sa fac sa ma inscriu si eu intre voi. mc

    Comment


    • Ce-l mai simplu e sa astepti sa renunte cineva...eu asa am facut si am prins loc
      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

      Comment


      • CNB 5-2 Vali007 ... foarte tare meciul ... cam ca Liverpool-Arsenal care se juca in paralel
        Last edited by CAnnabYS; 9 April 2008, 00:03.

        Comment


        • Becudani 5 la 1 costin
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • Am avut chinion curat! (((((((((((((
            In tara momentan.

            Comment


            • KeanuRev cand jucam?

              Comment


              • Duminica Ca deseara intru la lucru si pana sambata seara sau sambata seara putem.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Am vorbit cu morariu_alex si maine jucam...
                  Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                  Comment


                  • Kids...nu prea am fost activ ultima vreme, sorry v-as ruga sa bagati meciurile pana la termen, si poate sa dati un mass ceva cand vedeti multa lume sa se mai benocleze lumea pe topic!!!

                    Comment


                    • Cea mai nejucata etapa de pana acum ... sper sa va reveniti ...

                      Meciurile care sunt cu rosu, sunt meciuri nejucate (cele cu rezultatul rosu), sau meciuri la care s-a schimbat userul (cele cu userul rosu) ... sunteti bineveniti sa va recuperati orice restanta, daca vreti puncte

                      Termen tot asa, duminica viitoare.

                      Comment


                      • Clasament si Etapa 6:
                        Attached Files

                        Comment


                        • Am avut un amical umilitor cu adu89 ... mi-a dat 2 boabe in fata insa a fost distractiv ... omul prieten cu sticla in acel moment ... umilitor ... sper sa nu mai bea cand vom juca in campionat ... nice game adu89
                          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                          Comment


                          • Alxex 5 - 4 Dorutz


                            Dupa o lupta stransa ) am castigat pe o eroare a lu dorutz ... uff neagra asta )
                            Logan 1.6MP

                            Comment


                            • Buz cand jucam si noi?
                              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                              Comment


                              • Cu KeanuRev nu prea ne-am suprapus pe mess iar RDD are probleme cu calcu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google