Minusuri Si Plusuri La Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da da da un mare minus ... asta chiar e o problema stresanta ... tot timpu praf pe bord ...
    sigpicMy ride

    Comment


    • #32
      Multi vad ca aveti probleme cu stregatoarele, intradevar sunt zgomotoase, dar incercati sa le inversati si zgomotul o sa dispara...
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • #33
        Deficiente

        1)Anvelopele au aderenta scazuta (Kormoran) ; 2)Manerele interioare ale usilor sunt incomode (mici) ; 3)Stratul de vopsea foarte subtire (albastru marin) ; 4)Lipsa filtrului de polen ; 5)Vizibilitate redusa in momentul parcarii ; 6)Dimensiunile stergatoarelor nu sunt asimetrice , pentru a reduce zona moarta.

        Comment


        • #34
          Asa se vopseste orice masina de generatie noua, cu un strat subtire.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            Anvelopele cu aderenta scazuta .. adevarat dar in functie de versiune ... deci de cati bani le dai ... cu atat gumele devin mai bune ... zi mersi ca nu ai prins montana din col 1 ... eu am michelin din fabrica si sunt ceas
            sigpicMy ride

            Comment


            • #36
              Montana actualele Kormoran .

              Comment


              • #37
                - minusuri da sunt de la pretul ful care multi nu lau dat pana la pretul care la dat posibil sa fie vreo cateva - eu am luat ful si nu pot zice ca am inca minusuri o am din august 2006 si am schimbat doar stergatoarele (si crezi ca daca dati 30 mii euro pe un pasat nu are minusuri)romanu nici odata nui multumit intodeauna are impresia ca i se cuvine mai mult

                http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google