Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • incercati si Dexter...E super filmul! Foarte multa actiune! E de groaza...Are vreo 6 sezoane .
    MY CLA

    Comment


    • Originally posted by Costi-bc View Post
      Sau "Jaf la turnul mare", adaptare romaneasca. Mie mi-a placut.



      @Prestige: Dexter, daca nu ma insel, ruleaza pe ProTV.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by PrEsTiGe View Post
        incercati si Dexter...E super filmul! Foarte multa actiune! E de groaza...Are vreo 6 sezoane .

        da, e foarte tare serialul, si ar mai fi si Breaking Bad care il urmaresc acum !
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by vitriol View Post
          Am vazut aseara "In time". Un film foarte bun care merita si trebuie vazut.
          Mie, Timbărlache ala mi-a fost antipatic de cand am auzit prima data de el. Nu mi-a placut niciodata vreo piesa de-a lui, nu-mi place genul lui de muzica, dar a facut doua filme foarte bune. Unul este ala de mai sus, "In time", iar al doilea este "Friends with benefits".
          Am vazut si eu "In time", ceva mai demult iar aseara am vazut si "Friends with benefits" la sugestia ta. Intr-adevar ambele filme sunt ok. Merita vazute.
          My ride

          Comment


          • Madagascar: Escape 2 Africa
            Primul sequel dintre cele două programate ale succesului din 2005, Madagascar 2: The Crate Escape continuă aventurile animalelor evadate de la grădina zoologică. Leul Alex, zebra Marty, hipopotamița Gloria, girafa Melman și prietenii lor lemurii reușesc să evadeze de pe insula pe care eșuaseră și, în loc să se îndrepte spre Statele Unite, ajung în Africa. Aici fac cunoștință cu familia lui Alex, care va trebui să rezolve o mulțime de probleme de acomodare, provocate de instinctele sale pervertite de confortabila ședere în grădina zoologică.
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • i am number four

              Comment


              • de 2 saptamani ma uit si nu l-am terminat! E cel mai tare film! Are 32 gb daca nu ma insel
                MY CLA

                Comment


                • ??? adica ???
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • adica ce?????
                    MY CLA

                    Comment


                    • ce treaba are durata acestui film (109 minute) cu marimea fisierului ?
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • -Conquest 1453 (2012) - FETIH (productie turca)= dupa umila mea parere, un film deosebit despre un capitol f.important din istoria omenirii si anume Cucerirea Constantinopolui de catre sultanul Mehmet al 2 -lea ;
                        -Man in Black 3 - cam de nota 8,5 !

                        -Conquest 1453 (2012)-FETIH ( productie TURCIA)- un film deosebit, dupa umila mea parere, care prezinta intr-o forma si realizare interesanta un eveniment istoric f.important din istoria omenirii si anume Caderea Constantinopolului;
                        -Men in Black (2012) - un film cam de nota 7 ptr. ca nu a adus nimic deosebit ca actiune si efecte si nota 8 datorita incarcaturii emotionale de la sfarsitul filmului.

                        -Conquest 1453 (2012)-FETIH ( productie TURCIA)- un film deosebit, dupa umila mea parere, care prezinta intr-o forma si realizare interesanta un eveniment istoric f.important din istoria omenirii si anume Caderea Constantinopolului;
                        -Men in Black (2012) - un film cam de nota 7 ptr. ca nu a adus nimic deosebit ca actiune si efecte si nota 8 datorita incarcaturii emotionale de la sfarsitul filmului.[/QUOTE]

                        Scuze pentru postarea multipla dar nu stiu ce a patit de a luat-o razna !!!!

                        ROG UN MODERATOR SA STEARGA PRIMELE 2 ENUNTURI DIN ACEASTA POSTARE. Multumesc.
                        Last edited by eugenio_23; 16 September 2012, 18:30. Reason: Automerged Doublepost
                        LOGANIST CONVINS !!!

                        Comment


                        • Safe - 2012. simpatic
                          După ce mafia rusească îi ucide familia, Luke, un expert în arte marțiale, crede că nu mai are pentru ce trăi: de fiecare dată când se atașează de cineva, mafia va interveni. Dar într-o zi Luke o găsește pe Mei, o asiatică de 12 ani urmărită de aceiași gangsteri care i-au ucis soția și o ajută să scape. Doar că Mei e un pion important în lumea răufăcătorilor din New York, iar decizia de a o apăra îl aruncă pe Luke într-un adevărat război între mafie, triadele chinezești și polițiștii corupți.
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • razvan, era vorba despre dexter...
                            MY CLA

                            Comment


                            • ahaaaaa !!!! acum am venit si eu de acasa scuze !
                              inainte de postul tau era cel cu " i am number four" de aceea am interpretat gresit
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Sinopsis Taken 2 - Teroare în Istanbul

                                Gen film : Actiune .

                                În această continuare, Liam Neeson îşi reia rolul lui Bryan Mills, fostul agent CIA cu abilităţi deosebite, care a făcut totul pentru a o salva pe fiica sa, Kim (Grace), din mâinile răpitorilor albanezi. Însă tatăl unuia dintre cei care au răpit-o pe Kim jură să se răzbune pe erou şi reuşeşte să-i ia ostatici, pe el şi pe soţia lui, în timpul unei vacanţe de familie în Istanbul. Maggie primeşte de la tatăl său misiunea de a-şi elibera părinţii
                                Be The One , Not Anyone !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google