Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fast and furious 6 - parca mai slabut decat celelalte
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • "The last stand" - pe mine m-a captivat filmul
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • Star Trek Into Darkness

        Nota 8.2 de pe IMDB spune totul!
        Last edited by darksid3; 5 June 2013, 01:23.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Sper ca e mai bun decat precedentul (care are tot o nota mare pe IMDB-8), care contrar cu ce erau obisnuiti fanii, a avut un amalgam de secvente reunite sub titlul de scenariu.
          Oricum, asta de-l joaca pe Kirk n-are nicio treaba cu actoria, cred ca l-au ales doar pentru ca fizic aduce cu William Shatner.
          Last edited by mr.K; 5 June 2013, 09:38.

          Comment


          • Depinde ce te pasioneaza. Subtilitatea emoțiilor umane nu e pentru oricine, mai ales thriller-ele psihologice. Aici e geniul lui J. J. Abrams, pentru ca a facut din Star Trek, ceva original. Si in plus, scenele provin dintr-o complexitate anume, nu-s doar menite sa faca parte dintr-un film de actiune sau SF.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Ma pasioneaza fenomenul Star Trek, am vazut tot ce s-a filmat si au dat-o in bara cu filmul din 2009 si dintre seriale cu Deep Space Nine, la ultimul fiind prea mic bugetul pentru a iesi la nivelul precedentelor seriale, care nici ele nu au avut cine stie ce buget.

              Sa vad ce a iesit de data asta.

              Comment


              • Daca esti fan Star Trek, sfatul meu e sa nu te duci in cinema pentru ca nu-ti va placea. Filmul are niste calitati din cu totul alte puncte de vedere, nu din cel clasic.
                De altfel, J.J Abrams a si recunoscut ca nu e fan Star Trek, tocmai d-aia e alta mancare de peste...
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • A haunted house - simpatic din punctul meu de vedere
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • The World's Fastest Indian (2005) - 9/10. Genial filmul si povestea. Mare actor Anthony Hopkins asta si mare gagicar. Film de pastrat !
                    sigpic

                    Comment


                    • The Place Beyond the Pines 9 /10 ...D.p.m.d.v este un film reusit, finalul parca mai cerea continuitate, dar merita vazut.

                      Comment


                      • the impossible...foarte tare...
                        http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                        Comment


                        • Originally posted by Cristyano View Post
                          The Place Beyond the Pines 9 /10 ...D.p.m.d.v este un film reusit, finalul parca mai cerea continuitate, dar merita vazut.
                          Ha, pe asta l-am vazut si eu acum, interesant!

                          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                          Comment


                          • Your highness - destul de amuzant
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Originally posted by Cristyano View Post
                              The Place Beyond the Pines 9 /10 ...D.p.m.d.v este un film reusit, finalul parca mai cerea continuitate, dar merita vazut.
                              Vazusem o ora din el si m-am plictisit de moarte. Dupa ce v-am vazut pe voi ca spuneti ca ar fi vreo scula, l-am bagat sa "cante" in continuare...
                              Ce dracu' e asa de reusit?
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Nici pe mine nu m-a dat pe spate
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google