Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prietene,aseara te-ai legat de EDUCATIA mea, acum ma faci HOT.
    Eu ma marginesc si tac;OARE NU-I CAM MULT? Asta nu e JIGNIRE?
    Oare nu este evident ce faci.ma intreb daca te poate opri cineva?
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Era o metafora, imi pare rau ca nu a ajuns pana la tine semnificatia ei.
      Ca sa fiu mai clar: sa acuzi pe altii de diseminare de informatii aflate de pe google si sa sustii ca nu au nimic in comun cu practica in timp ce tu insuti contrazici cateva legi de baza ale fizicii si chimiei e deja prea mult.
      Cat despre educatia ta, nu am facut decat sa constat ceea ce era evident, nu cred ca am facut afirmatii denigratoare, tendentioase sau false. Daca adevarul doare nu e in nici un fel vina mea.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Nu e jignire sa ma faci HOT ai? Halal metefora.Si nu e jignire sa te legi de EDUCATIA cuiva nu?Eu de ce nu o fac oare? Ma cunosti incat sa-ti permiti pe un forum sa faci atatea la adresa mea?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Pai nu te-am facut HOT, am comparat situatia ta cu cea descrisa mai sus. Cam asta face o metafora daca o cauti pe google.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Pentru Off-topic se da ban.

            Comment


            • Ce sonda?
              Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord


              Credeam ca a fost un dans la moda prin '89-'90, nu stiam ca a aparut si versiunea 2.

              Comment


              • Salut.
                Super tare.Eu stiu doar de Lambada 1.probabil versiunea asta e mai noua
                ps:se mai intampla sa gresim
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • Eu zic sa se inchida topicul asta pe perioada sarbatorilor si sa dam vina pe....'oboseala'.

                  Comment


                  • no si ei vampiri greseste omul si ei hop sa te suga
                    ps am usturoi la mine......
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • Ce amuzant a fost )

                      Comment


                      • ai depasit viteza maxima cu care a proiectat-o uzina cu aproape 10 km , tu sfidezi regulile fizicii ,
                        Atentie la depasirea vitezei maxime constructive si respectati REGULILE FIZICII DE LA DACIA.



                        si tu contrazici uzina Dacia?...cum ma sa mergi cu mai mult decat viteza maxima constructiva si dupa cativa ani de uzura?.

                        Numai contraziceti uzina Dacia si numai mergeti peste limita de viteza maxima dupa CATIVA ANI DE UZURA

                        Comment


                        • sper ca n-a mai fost

                          ma inerva
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Am reusit sa gasesc doua jante Azev A 16' 7,5 j pentru a inlocui janta care a fost lovita.

                            Sunt curios, daca s'ar strica un proiector, de cate ar avea nevoie sa'l inlocuiasca!
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Saracu Matheo . Oare ce aveti cu el

                              Comment


                              • Nimic. E pretenul nostru, si oricat "am da" in el, nu se supara.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google