Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca se referea si la tine.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • "Filtru de polen se schimba singur si se achizitioneaza de catre tine."

      Tu trebuie doar sa duci la magazin sa-l cumperi, ca de restul se ocupa singur.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • si eu care am dat atatia bani pe manopara la revizie...
        le cumparam si le lasam in portbagaj. sau nu pot sa iasa de acolo ?
        le asezam pe motor si gata.

        Comment


        • Valabil doar la Logan 1. La Logan 2 e un pic mai greu sa le schimbi, e nevoie si de ajutor uman.

          Comment


          • Originally posted by vitriol View Post
            "Filtru de polen se schimba singur si se achizitioneaza de catre tine."

            Tu trebuie doar sa duci la magazin sa-l cumperi, ca de restul se ocupa singur.
            Nu fi naspa. E clar o greseala de scriere:P

            Comment


            • Originally posted by vitriol View Post
              Filtru de polen.....
              sigur sigur a editat postul si nu l-a mai citit inainte sa-l publice....si mie mi s-a intamplat...
              oricum, suna misto greseala omului

              PS: mama mama dar ce calda e postarea!
              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

              Comment


              • ba mie mi se pare exact o perla, asa cum e descrisa in dictionar.
                toate perlele sunt "greseli de scriere".

                Comment


                • Originally posted by Cezar View Post
                  Nu fi naspa. E clar o greseala de scriere:P
                  Originally posted by mariannn View Post
                  sigur sigur a editat postul si nu l-a mai citit inainte sa-l publice....si mie mi s-a intamplat...
                  oricum, suna misto greseala omului
                  Nu stiu exact cum percepe lumea treaba asta cu perlele, dar foarte multi o iau personal si se simt frustrati pentru ca au gresit o exprimare.
                  Sunt convins ca e o greseala de scriere, sau o scriere facuta in graba cu alte treburi serioase pe cap la care ii era gandul.
                  Aici nu vorbim despre semianalfabeti, ca am umple thread-ul degeaba. Aici ne amuzam cand vreun coleg greseste o exprimare.
                  Eu mi-am pus singur perlele aici si am ras de mine, e uman si firesc sa gresesti. Si daca tot gresim, de ce sa nu ne amuzam? Doar n-o sa facem din asta o tragedie.
                  Attached Files
                  Last edited by vitriol; 25 August 2014, 14:37.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Aaaa... Acum am inteles

                    Comment


                    • Originally posted by vitriol View Post
                      Nu stiu exact cum percepe lumea treaba asta cu perlele, dar foarte multi o iau personal si se simt frustrati pentru ca au gresit o exprimare....Si daca tot gresim, de ce sa nu ne amuzam?
                      atunci, arde-l pe țăran!
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        Sigur ca da... E rebut de fapt...

                        Mamaaa ce mai debitati

                        Si a mai fost folosita si ca drivetest car


                        Si acum serios, de aia a fost fabricata direct ptr ro... Ca au refuzat-o nemtii...

                        Pe bune, stau si ma intreb ... Ce naiba mai caut pe forumul acesta... A da stiu amuzament, unii dintre voi merita cititi mai ceva ca tnr.

                        Sigur sunte-ti intregi la cap unii dintre voi?
                        cred ca unii dintre doi sunte-m injumatatiti la cap )

                        Originally posted by pauly View Post
                        Salut. Am si eu o nelamurire cu privire la legarea senzorului asa cum a-ti mentionat d-voastra. Daca alimentam senzorul cu + si -, asa cum spune-ti: + la Rosu din 10 P, si - la Galben din 6 P, atunci senzorul se va activa. Out-ul (iesirea), va fi nula (0) pana la declansarea senzorului. Inasa in cazul declansarii, Out-ul, nu devine +? Atunci legat la 6 P Albastru nu mai are nici un efect, pentru ca si albastru are in permanenta + pe el ( atunci cand alarma este armata). Poate gresesc, dar eu asa o vad.
                        omul face risipa de minusuri, nu gluma )
                        Last edited by Urmelinho; 26 August 2014, 13:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by CataFOF View Post
                          Tot cu stima iti urez sa prinzi cateva tiruri pe banda LEGALA.
                          mai scuteste.ma cu legea, primeaza bunul simt pana la urma.
                          De aia e Romania asa.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Originally posted by Urmelinho View Post
                            cred ca unii dintre doi sunte-m injumatatiti la cap )



                            omul face risipa de minusuri, nu gluma )
                            Da... E clar ca unii dintre DOI mai pun cratime aiurea
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • "noi" voia sa fie aia/ala... Oricum cred ca mai bine un "d" in loc de "n" decat minusuri fara numar
                              Last edited by Urmelinho; 26 August 2014, 17:23.

                              Comment


                              • Lasa ca te vanez eu
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google