LA PESCUIT ( Pt " Mincinosi " )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cineva pt o o iesire pe Zimbru maine dimineata ?

    Comment


    • l3on , anunta si tu cu cateva zile.
      eu am program pe o balta pe langa afumati.

      Comment


      • Sambata si duminica pe balta primariei de la Cascioarele-Jud.Calarasi, carasel max.cat palma la undita..La lanseta a tras destul, dar si-a batut joc de mine, mi-a furat ramele intr-o veselie!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Trei zile trei locatii diferite: Dunare - nimic(ma rog cativa guvizi cat degetul), Calmatui- doi carasi anemici, un canal de irigatii (doi carasi si o regina).
          Doua saptamani nu ma mai duc ca a inceput asupritoare sa faca criza de nervi .
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • @Cristi_LCD- Pai daca nu stii sa pui problema...Ia-o cu tine, iti sacrifici o undita si rezolvi chestiunea! Eu am fost sambata cu sotia si duminica...singur! A zis ca nu se scoala de la 5 sa merga la balta!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Pai sambata si duminica a fost si ea (trei carasei a luat si ea). Dar luni deja se enervase .
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Adica nici prea des nu e bine...Trebuie sa gasesti un echilibru!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • De la alti "mincinosi", nu de la subsemnatul: crap la Dunare 07.06.2009 si urmatoarele 2 poze, un "mic" somn, de cca.70 de kilograme prins la lanseta la confluenta Dunarii cu canalul Borcea, langa Calarasi, duminica 14.06.2009! Daca doriti amanunte, prietenul meu Iulian( foto 1, cu crapul) vi le da!
                  Attached Files
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • ma Gusi , tu ma faci sa plec din seara asta la peste...
                    off doamne , ce exemplar.

                    Comment


                    • noi eram pe autostrada si omu` scotea somnul de 80 kg. Frumos... mi-as dori sa scot si eu un asemenea exemplar.
                      sigpic

                      Comment


                      • in seara asta plec pe balta zimbru , imi incerc norocul acolo.
                        care se mai baga ?

                        Comment


                        • Abia astept sa ma duc in august la mahmudia in tulcea la o partida de pescuit in baltile din zona si mai ales in dunare

                          Comment


                          • in brasov la Dambovita sau la Vadul Rosu a fost careva dintre voi?
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Am fost ieri pe o balta la Crevedia, unde m-a umilit consoarta. Eu am prins un amatat de caras si ea a tras 2 crapi. Aveau cam 600-700 grame unul. Eu aveam monturi sofisticate, lansete, fel de fel de momeli si ei i-am dat o undita amarata. In juma de ora a luat pestii aia... imi venea sa o atunc in apa de oftica...


                              Maine ma duc la pescuit pe langa Oltenita. M-am pregatit pentru pescuit la somn... O lanseta de 2.4m si 500-700g, fir de 0.40, montura pentru somn... etc. Sper sa am noroc si sa iau si eu ceva frumos... daca nu, ma multumesc si cu un crap... de data asta ma duc singur ca nu am chef sa ma umileasca si pe acolo
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Welcome to the club. A celor umiliti de consoarte la pescuit.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google