Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am glumit, iti dai seama... Beau maxim doua beri din alea cu alcoolemie de 1% (Ciuc Radler, Reed's, etc).

    Atitudine de taximeTRIST:



    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • doamne ce lepre de tristi. mult prea calm biciclistul.

      Comment


      • asa sunt majoritatea! niste semianalfabeti si niste magari!
        Keep walking...

        Comment


        • pai nu-i pune nimeni sa citeasca sau faca ecuatii de gradul 3... trebuie doar sa invarta covrigul si sa mestece in benzina...
          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

          Comment


          • Au un lucru simplu de facut si nici pe ala nu sunt in stare sa-l faca bine.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Pe mine ma enerveaza aia care dupa ce alimenteaza, se duc in benzinarie si stau juma' de ora chiorandu-se pe la rafturi si iesind la final cu mana goala, doar cu bonul pentru carburant.
              Plateste carburantul, muta masina de la pompa si apoi viziteaza rafturile cat e ziua de lunga, daca iti face placere, ca altii mai au si treaba.
              Asa ca fapt divers: am venit din Germania luna trecuta si am oprit la o benzinarie prin Austria. Coada mare desi erau vreo 8 pompe! Majoritatea au stat inauntru foarte mult, se uitau prin benzinarie, mai si luat suc ceva etc. Eu am platit si am iesit destul de repede. Singura diferenta fiind insa faptul ca nu auzeai claxoane ca la noi.

              Acum nici eu nu am rabdare si sincer cand intru sa alimentez fac tot posibilul sa plec cat mai repede, ma simt aiurea sa stea X sau Y 10 ore dupa mine!

              Originally posted by vitriol View Post
              Am glumit, iti dai seama... Beau maxim doua beri din alea cu alcoolemie de 1% (Ciuc Radler, Reed's, etc).

              Atitudine de taximeTRIST:



              http://www.trafictube.ro/pedaland-ia...ximetristilor/
              Desi are biciclistul dreptate si nu au nicio scuza cei 2 retarzi cu Taxi-urile, e destul de penibil prin modul in care injura si in felul in care i-a urmarit ca sa-i injure. Suntem o natie de tarani needucati, nesimtiti si toate cele si se vede pe oriunde calcam! Trist sau mai bine zis: TaximeTRIST!
              Last edited by Sifredi; 22 July 2014, 22:54.

              Comment


              • de departe taxim|_|istii sunt cele mai mari lichele de pe strazile patriei!
                Keep walking...

                Comment


                • Sa nu-i uitam totusi si pe cei cu masini pe firma !

                  Comment


                  • da! alte lichele! si aia de la curier se incadreaza in categoria jartele!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Circulati Mereu Cu Proiectoarele Aprinse ?

                      Fiind vara, fumez pe balcon si ma uit dupa masini. Multe kitschuri ce produc senzatia de greata, dar si destule masini frumoase.
                      Dar am ramas siderat, cand am constatat cati merg cu proiectoarele aprinse non-stop. Exista vreo explicatie de bun simt sau, pur si simplu, suntem melteni ? Nici in Bulgaria n-am vazut asta. I-am intrecut ?! Cum o fi in Albania ?
                      Ne uimeste faptul ca se face lumina cand apasam niste butoane ?! Voi aveti vreo explicatie ?
                      Daca topicul e nelalocul lui, rog moderatorii sa ia masuri.

                      Comment


                      • MELTENI.
                        Orice alt comentariu...e de prisos.

                        Comment


                        • si eu zic la fel, dar chiar atat de muti ?! daca astia suntem, nu mai vad la capatul niciunui tunel nicio luminita.
                          in afara de cele ale proiectoarelor.

                          Comment


                          • Țarani neciopliti ca-n Romania nu gasesti decat prin Rusia. In rest, suntem fruntea Europei.
                            Oricum, la ce naiba ajuta proiectoarele cand nu e ceata? Se umezeste vreo gagica cand treci pe langa ea cu toate becele aprinse?

                            Comment


                            • Taranoi cocliti.

                              Comment


                              • Da, chiar atat de multi. Si se inmultesc din ce in ce mai tare, ca e "smecheria" la moda.
                                Da, fara cap, fara capat, fara luminita.
                                Si nu se zareste capatul tunelului nici cu proiectoare antiaeriene!!!!!
                                Si acest comentariu e...asa cum am spus...de prisos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google