Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Bluee .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • Sti, pana la urma nu conteaza ca esti purtatoare de sani sau de altceva...Important, in trafic, este bunul simt si respectul pentru cei din jur... Eu sunt agresiva in trafic, nu sunt ''bleaga'' sau ''adormita'' sau ''amortita'' (citez din vocabularul unui prieten).. Baieti, putin respect ptr femeile la volan...
      Scuze daca sunt off-topic..Incerc sa ma abtin dar uneori este greu..
      Scuze inca o data!!!!

      Comment


      • Bluee..Eu , unul, am zis ca majoritatea femeilor ma enerveaza...Si ma refeream la alea care nu stiu sa bage in viteza, si majoritatea care le-am vazut cam nu prea au treaba cu soferia..Cele care stiu,tot respectul
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • OK.. M-am linistit!!!!

          Comment


          • Pai daca asta e adevarul,de ce sa il negam?
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Nu-l negam, dar trebuie sa fim corecti... Sunt nenumarati barbati "vai steaua lor" in trafic. Sunt si femei, nu neg, dar si barbati.....Eu cu asta am incheiat subiectul asta aici..

              Comment


              • La intrare in cluj unde ii POLU CENTER sensurile de circulatie se desparte, intre ele fiind un pilon care sustine podu....Eu veneam pe banda a doua cand ce sa vezi o domnisoara (blonda) vine pe contrasens...Ii dau blituri si claxonez da nici un reflex din partea ei asa ca trag tare pe banda unu )...Tipa era toata un zambet, vorbea la telefon

                Acuma sa zic si partea buna: toate domnisoarele/doamnele multumesc (cu un zambet , cu avarile sau fac cu mana ) cand le lasi sa iasa de pe un drum fara prioritate sau cand schimba banda de mers...Putem invata si noi din asta
                ...de doi lei :p

                Comment


                • Bluee nu te supara, te rog..Bineinteles ca sunt si barbati prosti ( scuze moderatorilor ) ca noaptea..Nu am zis ca nu..
                  gata cu off-ul

                  ps: mishule nu numai femeile...gata cu discriminarea
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • M-a enervat unul cu un Passat 4Motion azi. Pana la 40 km/h mergea cu viteza melcului grabit dupa care accelera ca nebunul pana la prima intersectie unde la fel reducea si mergea incet pana pe la 40. Nu am inteles ce era in mintea lui.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Originally posted by bluee View Post
                      Important, in trafic, este bunul simt si respectul pentru cei din jur...
                      Foarte corect, exact asta ma enerveaza pe mine. Cand sunt unii care vad ca vrei sa iesi de pe o strada de exemplu sau vrei sa treci strada si desi e coloana nu te lasa si mai se si uita la tine cu dispret.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Am mai spus ca prin provincie nu prea se practica sa lasi pe cineva sa iasa de pe o strada fara prioritate. Faza tare este ca atunci cand eu las sa iasa pe cineva aia din spate ori ma claxoneaza ori se uita la mine de parca sunt martian(uneori le vad "moacele" in oglinda). Oricum eu p-astia ii numesc soferi de duminica.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Mai sunt unii care se opresc in oras pe mijlocul soselei pun luminile de avarie si vorbesc cu altii!
                          Ce prost-crescuti sunt unii!
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • Cel mai tare ma enerveaza persoanele care dupa ce ca gresesc tot ele sunt cu gura mare si fac scandal.Fara sa supar pe nimeni cei mai mult din aceasta categorie sunt coloratii de pe taxi, si donsoarele care nu stiu care e dreapta si care e stanga.Este omeneste a gresi, dar daca ai gresit cere ti scuze

                            Comment


                            • Cand ne-am intors de la sovata (intalnirea nationala) se baga keanurev sa depaseasca un passat de prin 80'-'90 ala de al dracu ii da treapta inferioara, un fum dupa el...Era diesel, si cum pe contrases venea o masina keanu baga semnalizare dreapta si intra pe banda lui...Passatu era aproape in paralel cu keanu...Sa vezi cum o franat si o tras dreapta spre santz prostu))
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • ...Ma mai enerveaza si nevastamea cand conduce ea si eu in dreapta...Hmmm ce nervi am...
                                ...In rest doar soferii...Nu zic cum...Dar care in proportie de 90% sunt cu numere de Bucuresti,8% sunt femei,2% cu masini tunate(ca a mea e aproape stock)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google