Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, ideea e ca au mers multi cunoscuti in spatele meu dar nu s-au plans si pe langa asta, asa am fost cu ea la itp. S-a uitat ala atent la anvelope sa vada daca sunt ca in talon, mi-a cerut autorizatia pt. folia de pe geamuri si cand a vazut ca nu are ce sa-mi gaseasca mi-a zis ca am trusa de prim ajutor si extinctorul expirate. Ma gandesc ca daca il deranjau imi zicea direct de stopuri si nu mai cauta atatea motive.
    Last edited by vitriol; 15 June 2009, 14:51.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Off-topic: pe mine la ITP doar m-a intrebat daca am trusa si stingator, nu s-au uitat daca-s expirate.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • cat despre soferii de maxi taxi sau autobuze...daca iese din statie cu alveola poti sa mergi si cu 500km/h .........ca daca intri in el...esti mancat.....asa ca...stiu nesimtirea celor de pe maxi taxi dar cateodata mai au si ei dreptate...la noi cel putin in iasi...soferul de autobuz practic e la mila altui sofer cand vine vorba sa iasa din statie cu alveola!!
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment




        • Important Moderator or Administrator NoteFiecare are dreptul sa-si dea cu parerea , nu da-ti raspunsuri ``in contra`

          Am facut curatenie pe aici , sariti din nou ``calu`` si ma voi simti obligat sa iau masuri
          Last edited by SoNyKeL; 16 June 2009, 19:37.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Azi m-a enervat unu cu o motocicleta, s-a pus in fata mea si mergea cu 30 km\h, am mers asa vreo 500 m si l-am clanxonat,dar degeaba, am vrut sa il depasesc si cand eram in dreptul lui a accelerat, nu mai aveam ce face , s-a dus ca glontu, l-am ajuns din urma si tot asa mergea pana a oprit undeva, pacat ca nu eram la volanul unei dube s-au a unui camion sa-l fi bagat putin in sperieti.
            sigpic

            Comment


            • cu enervatul la volan e dupa stare, daca esti mai nervos ti se pare ca nici unul nu merge cum trebuie iar alta data lasi de la tine de nu te recunosti.....

              Comment


              • Corect si asta ii adevarat.Depinde de starea de spirit a fiecaruia.

                Comment


                • Ce bulangi sunt astia cu tirurile cand vreau sa ii depasesc trage langa tine in loc sa tina tirectia de mers!

                  Comment


                  • Toti, ca sunt prea multi...

                    Comment


                    • Mai ales turcii si bulgarii,pfff...Feriti-va cat puteti de ei ca majoritatea dintre ei sunt niste cretini.

                      Comment


                      • Culmea ca numai romani nu ma lasau!

                        Comment


                        • Pai si romanii normal,dar iti zic eu ca turcii si bulgarii sunt mult mai rai.

                          Comment


                          • Le place sa circule numai in coloana cand vrei sa ii depasesti si din fata vine ceva nu te lasa sa intr intre ei!

                            Comment


                            • Da dar nu toti tiristii sunt la fel, multi dintre ei sunt baieti ok, care iti fac semn sa ii depasesti daca nu ai vizibilitate.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu circulam in spatele la unu cu masina mica si in fata lui un tir ala cu tiru dadea smnalizare si din fata venea alta masina bulangiu,cand a trecut pe langa o turma de oi badat un claxon de toate au fugit in sus pe deal dar nu erau pe sosea sa il vezi pe cioban ce il injura!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google