Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Corect si asta ii adevarat.

    Comment


    • Originally posted by radu2008 View Post
      Ce bulangi sunt astia cu tirurile cand vreau sa ii depasesc trage langa tine in loc sa tina tirectia de mers!
      Cand vrei sa-l depasesti dai intai semnal(sau flashuri) si pe urma astepti ! Cand a dat semnal dreapta inseamna ca poti efectua depasirea.(in cele mai multe cazuri cand nu ai vizibilitate)
      AC/DC- RIDE ON

      Comment


      • Originally posted by q_acdc View Post
        Cand vrei sa-l depasesti dai intai semnal(sau flashuri) si pe urma astepti ! Cand a dat semnal dreapta inseamna ca poti efectua depasirea.(in cele mai multe cazuri cand nu ai vizibilitate)
        Al a dat semnalizare dreapta si din fata venea!

        Comment


        • Cred ca la-i suparat cu ceva!
          AC/DC- RIDE ON

          Comment


          • Inseamna ca a fost un dobitoc mare.

            Comment


            • Facea bajocura era tanar nu avea mai mult de 25 ani!

              Comment


              • Normal ca isi batea joc, copil la volan, nu il poti numi om, dar daca te bagai in depasire si faceai accident era fericit oare?
                sigpic

                Comment


                • Sunt uni oameni stadici crezi ca il interesa mergea mai departe nu era vinovat numai moral!

                  Comment


                  • ieri am facut un tur de forta Agnita -Eforie Nord si retur ,total 1050 km ,la intoarcere am luat-o pe scurtatura ,pe Poiana Marului,iar prin Zarnesti ,pe stradutele alea inghesuite ,o caruta in fata ,un opel vectra model 90, si eu ,la o curba fara vizibilitate cel cu opelul vrea sa intre in depasire ,.......din fata am vazut ca vine din unghiul meu si ii fac semn la cel cu opelul ,in fine depaseste caruta,fara probleme si imi vine mie randul sa-l depasesc pe cel cu opelul ,in momentul in care eram in depasire ,o inceput sa accelereze si el ,din fata venea unul cu farurile stinse cu o dacia 1300 ,si m-am sttrecurat la mustata ,........adica io il ajut sa nu intre in depasire inainte cu cateva secunde si bitangul isi bate joc de mine ,pai sa nu le freci directia la papitoi astia care se dau mari virtosi ai volanului ,nu va zic ce aproape o fost cerul de mine ,grija mare la tineretul bovin ...............
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • Ce mizerii sunt altii.

                      Comment


                      • blackufo, tu sa nu te schimbi. Las' ca are grija soarta de ceilalti.
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • Stateam intr-o seara la semafor pe banda de langa axul drumului. In spate nu mai aveam pe nimeni, pe banda din dreapta erau cam 6 masini care asteptau culoarea verde a semaforului. Si cum eu am "prostul obicei" de a sta cu ochii numai in oglinzi indirerent ca stau la semafor sau in mers, vad ca se apropie o salvare din spate cu girofarul in functiune. Am pus semnal dreapta ca sa vada cel de langa mine ce intentii am si am avansat un pic ca sa ma pot baga in fata lui si salvarea sa se duca in treaba ei. Asta de langa mine cand a vazut ca vreau sa ma bag in fata lui avansa o data cu mine si nu m-a lasat sa ma dau la o parte. Partea proasta e ca eram pe Sos. Virtutii (linia tramvaiului 41) si salvarea nu putea trece de mine. In momentul ala am explodat, am deschis geamul din dreapta si am inceput sa fac referire la tot neamul, la decedati, la raniti si tot tacamul, in acelasi timp explicandu-i cum e cu salvarea si cu oglinzile retrovizoare. Ala isi cerea scuze si imi facea semn sa ma bag in fata dar eu parca eram bagat in priza si continuam pologhia. Intr-un final a trebuit sa intru in intersectie pe culoarea rosie si sa-i fac loc salvarii.
                          Cum frate sa nu iti sara in ochi girofarele, mai ales ca era si noapte, alea le vezi fara sa vrei in oglinzi...
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Nu e de mirare, unii soferi se uita in oglinda doar atunci cand se barbieresc
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • soferii in general nu ma enerveaza...gen femei..mosii..tinerii.. sau stiu eu..bucuresteni..constanteni..etc.. sunt revoltat impotriva masinilor de "scoala" si nu cat pe cei de la volan cat pe "vai ma_ma lor de instructori " mai ales de unde sunt eu din Slobozia cred ca sunt cei mai slabi instructori din toata tara ..un oras mic cu 2 intersectii si 3 semafoare si sa ii vedeti cum merg ..te iei cu mainile de cap..trec biciclistii pe langa ei.. doamnee si ca sa fiu drept sunt asa revoltat ca din cauza unuia cu "scoala" mi-a luat politia permisul 1luna iar ..puncte si amenda ...

                              Comment


                              • Intr-adevar si masinile de Scoala sunt o problema.Eu chiar nu inteleg de ce circula cu 30 prin oras.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google