RCS-RDS Pregăteşte Oferte Cu Tablete şi Televizoare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RCS-RDS Pregăteşte Oferte Cu Tablete şi Televizoare

    Campania este inceputa din luna ianuarie... mai multe detatii sunt in link-ul de mai jos.



    A beneficiat cineva de aceasta oferta?
    Laureat 1.4mpi, gris platine

  • #2
    nu tot ce zboara se mananca

    Comment


    • #3
      Matusa mea a primit ieri televizorul Samsung de la ei.
      In 2 ani,achita televizorul cu 1400 lei.
      A dat un avans de 150 lei si s-a marit abonamentul la ei.
      Pentru cine nu are pretentii si vrea un televizor in rate,e ok.
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • #4
        Samsung, ce model? LCD simplu, LED, SMART 3D?

        Comment


        • #5
          LED,de 81cm. Mai multe nu stiu sa va spun momentan. Luni/marti ii fac o vizita,sa arunc o privire la el,sa vedem ce stie sa faca.
          My Ride ! B - 29 - TmT

          Comment


          • #6
            in 2 ani achita cel putin dublu valoare televizorului, crede-ma.
            eu mi-am luat un LG 3D de 81 si cu abonament la UPC nu cred ca ajung la valoare unui TV de la RDS
            La fel si ai mei cu LG Smart, LED de 107

            Comment


            • #7
              Nu neg ca achita dublu,dar repet :pentru cine nu are pretentii si nu vrea bataie de cap,e bun. E cam prosteala,dar inca prinde la lume si asa ceva.
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • #8
                Tocmai ce mi-am luat 2 cam-uri de la ei.
                Lux tata, am scapat de cutiile ale de decodoare (unu' SD si unu' HD) + mataraie / firaraie, cica si consum suplimentar, generator de caldura.
                in plus chiria ptr. cam e 3 lei / luna. La HD aveam 10 lei / luna.
                Singuru' dezavantaj, daca deschizi direct tv-u pe un post codat, dureaza 10-20sec pana apare, scrie semnal. demodulat.
                Da' oricum, e mult mai ok asa.

                Timp de asteptare pana la intrarea in posesie, cca. 1 luna din momentu' lansarii comenzii.

                Comment


                • #9
                  Nu achita nimeni dublu si nici prosteala nu este, chiar iese mai ieftin decat pretul lui de lista.
                  La televizorul Samsung LED 81cm, plateste avans 150 lei si timp de 24 luni 40 lei. 24x40=960 lei

                  Eu am luat tableta 3G model 1 (Allview Ax4 nano) - avans 0 si timp de 24 luni 5 lei. Doar ca platesc cartela de net nelimitat 10 lei pe luna.
                  Last edited by florin.fanatik; 14 March 2014, 00:55.
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • #10
                    e o treaba buna, gandita in special ptr. persoanele cu venituri mici si cele de varsta a 3-a

                    Comment


                    • #11
                      florine, esti angajat RDS?
                      Pretul de lista de unde e luat? Din magazinul RDS?
                      Citeste ce a scris omul, si abonamentul il plateste mai mult.

                      Kojak +1

                      Comment


                      • #12
                        Se pare ca nu intelegi deloc... Abonamentul nu se schimba, doar se adauga 40 lei timp de 24 luni, apoi revine la normal. Unde vezi tu pacaleala aici?

                        PS: Nu lucrez la rds, si nu cunosc pe nimeni care lucreaza acolo.
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • #13
                          Am reusit si am vorbit cu un agent de vanzari. Mi-a confirmat si el promotia si intradevar conditiile nu sunt rele. Preturile serviciilor oferite nu se modifica ci doar se adauga acea rata lunara iar contractul se prelungeste pentru o perioada de 24 luni.
                          Agentul mi-a mai zis si ca promotia se desfasoara doar in anumite zone, probabil acolo unde exista concurenta, iar beneficiari pot fi doar cei care nu se afla in perioada de obligatii contractuale (oferta fiind de retentie...)
                          Laureat 1.4mpi, gris platine

                          Comment


                          • #14
                            -Tableta Samsung Tab3 de 7 inch cu WiFi ce are un procesor Dual Core de 1,2 GHz.
                            Probabil cea mai ieftina, un Samsung Lite ori un T210.

                            - Tableta Allview AX2 Frenzy de 7 inch cu 3G si WiFi, ce are un procesor Dual Core de tip Cortex A9 de 1 GHz si 512 RAM.

                            - Tableta Allview City 7 inch cu WiFi ce are un procesor Dual Core de 1,5 GHz si 512MB RAM.

                            Toata smecheria e sa semnezi pe inca 2 ani contractul.

                            La 1600 de lei iti cumperi LED LG de 42'', cam asta e pretul pietei la bucata, nu cum au cumparat ei cu TIR-urile. Deci castiga din discount.
                            Oricine si l-ar putea cumpara fara a avea agatat de gat un contract pe 24 de luni.
                            Attached Files
                            Last edited by mr.K; 14 March 2014, 11:44.

                            Comment


                            • #15
                              Ptr. cei cu pretentii modeste, sunt ok.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google