Începe Războiul?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu 10% din banii aia prefer sa ma mut in CUBA

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

    Comment


    • In cazu' asta va trebui sa renunti la ford si sa treci pe asa ceva
      Attached Files

      Comment


      • Nice! Le știu...Havana Loca )

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • A declarat americanul ala ce a venit in capitala ca vor fii alaturi de noi, daca va fii atacata tara din exterior.

          Comment


          • Logic. Asta înseamnă NATO.

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • I-au mai aşteptat unii prin Munţii Făgăraşului acum vreo 60 de ani, dar se pare că atunci nu au mai nimerit drumul. Acum când toată lumea are GPS (folosit pentru prima oară de armata americană) suntem mult mai liniştiţi.
              Numai să aibă americanii hărţile actualizate...

              Comment


              • Stiti ce-i ciudat , de vreo cateva nopti tot aterizeaza magaoaie din alea mari,cred ca Hercules ca nu se vad , pe aeroportul de la Bobocu(eu sunt din Buzau) si trec pe deasupra blocului meu,mari,greoaie,zgomotoase,aseara de pe la 23.00 pana m-a luat somnul cam la 5 minute trecea cate unu,am numarat 7 si apoi m-a luat somnu', s-a luat femeia de mine(tu n-ai somn?) ca ma sculam din pat si mergeam la geam sa le vad(doar luminile de semnalizare si siluetele imense).
                KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                Comment


                • Unul vede taburi, altul avioane..... Sa fim noi mai concentrati acum pe treburile astea si sa le remarcam, sau se pregatesc baietii?

                  Comment


                  • Daca vrei pace, te pregatesti de razboi...

                    Comment


                    • Mă mâncavaş'....e asa greu sa înțelegeți ca suntem stat membru nato pe granita cu RUSIA si Ucraina?? Nu e normal sa faca si alianța asta misculatii de trupe, etc? Nu e logic? Vreti sa se stea cu mainile in sân? Sau cum? Incredibil!

                      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                      Comment


                      • Pai ti se pare ca ma supar eu ca aduc astia tot calabalacul aici? Poa' sa vina toate tancurile din NATO sa se puna unul langa altul la granita de est, ca nu ma supar de poluare.
                        Eu ma tem sa nu faca prea putin!

                        Comment


                        • Ce viata pe fetitele noastre acum,iese banu' la greu,cate curve se vor mai marita(ca si atunci cand au venit canadienii la foraje in zona Valea Buzaului).Lasa sa vina cat mai multi sa ne simtim si noi mai in siguranta,sa mai cheltuie baietii un ban ceva etc.
                          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                          Comment


                          • @burtosu interesanta abordarea ta!
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Cand a auzit Putin ca avem generali ca Ilie Nastase si Puiu Iordanescu, au zis ca retrag trupele si din Crimeea.
                              Sportul invinge, o racheta de-a lui Ilie are impact mai puternic decat racheta Satan a rusilor.

                              Comment


                              • Originally posted by burtosu View Post
                                Stiti ce-i ciudat , de vreo cateva nopti tot aterizeaza magaoaie din alea mari,cred ca Hercules ca nu se vad , pe aeroportul de la Bobocu(eu sunt din Buzau) si trec pe deasupra blocului meu,mari,greoaie,zgomotoase,aseara de pe la 23.00 ....
                                Da, am sesizat si eu "bazaitul". O sa ma interesez, sa vedem ce hram poarta

                                Originally posted by L3on_rgby View Post
                                Unul vede taburi, altul avioane..... Sa fim noi mai concentrati acum pe treburile astea si sa le remarcam, sau se pregatesc baietii?
                                Colegul buzoian chiar nu are "auzenii"
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google