Începe Războiul?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma apuc sa fac provizii. Daca nu vine razboiul tot le mananc

    Originally posted by PCH View Post
    Nu cred ca s-a inventat tancul ala care sa reziste pe drumurile patriei
    Tare asta.
    Last edited by L3on_rgby; 18 May 2014, 23:20. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Nu cred ca s-a inventat tancul ala care sa reziste pe drumurile patriei
      Ahahahhaa.
      Le pune suspensie de Logan.

      Comment


      • A inceput cineva sa faca pregatiri pt razboi? Fie ele cat de mici. Eu m-am gandit la conserve. Carne....am 2 congelatoare pline, numai sa nu se ia curentul.

        Comment


        • Romanul e cu carnea pana si pe vreme de razboi
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment




          • Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • parca vad ca o sa creasca vanzarile la generatoare.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Eu invat sa vanez veverite cu arbaleta.

                Comment


                • Carnea oricum am luat-o fara legatura cu razboiul. Ma gandeam la nistre conserve casre oricum le-as cumpara. Ce bine rad eu daca se intampla ceva si se golesc rafturile. Unde sunt eu acum golesc astia rafturile la singurul supermarket si cand ninge mai mult.

                  Comment


                  • Biden ne-a asigurat ca nu suntem singuri.
                    Eu ma simt singur fara macar 100.000 de trupeti NATO si o gramada de tancuri si avioane. macar vine in Marea Neagra un crucisator cu rachete, dar din pacate nu poate sta decat 21 de zile, ca nu apartine unui stat riveran.

                    Comment


                    • Oraş semi-blocat din pricina Vice-lui American, am făcut aproape 1 oră în plus până la destinaţie
                      Dar important este că sunt alături de noi (poate altfel decât în 1944).

                      Comment


                      • Da, o sa avem reducere la mec

                        Comment


                        • In afara de niste interese de geopolitica, Romania reprezinta pentru America, pliciul de omorat muste, al unui membru Seal, facand analogia prin prisma nivelului militar, al ce celor doua tari.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Interesele astea geopolitice sunt destul de mari. Teritoriul Romaniei este unul bine amplasat, raportat la Rusia. Avem iesire la Marea Neagra (unde Romania are destul gaz), avem gaze de sist, aur, minereu, etc. Plus ca suntem a 7 a tara ca marime dintr-o uniune de 28 de tari. Faptul ca Romania nu este atat de dezvoltata economic si militar nu este neaparat un minus, din punctul de vedere USA....din contra, pot aduce firme si investitori aici, pot face bani. Deci, terminati-va ca nu e chiar asa! ) Nu va mai desconsiderati, fiti mandri ca sunteti ROMANI!

                            Comment


                            • Initial începusem sa ma sterg la ochi, siderat, dar pe parcurs am sesizat sarcasmul
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Cumparam un buncar si aia e... 150 000 euro nu este atat de mult pana la urma ) Am vazut chiar pe un site din romania, dar nu mai dau de el...Mai ii si full option...
                                P.S De 10 minute a trecut un marfar plin cu taburi prin Blaj...
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google