Antena 3 si Antena 1 evacuate de ANAF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca platim taxe multe, e adevarat. Alte motive, mai sunt dar niciunul din cele mentionate de tine nu mi se potriveste, nici mie, nici altor milioane de oameni din tara asta. Daca se potriveste la 2-3 oameni dintr-un milion, ar fi plauzibil desi e mare si procentul asta.
    Cu asta inchei aceasta discutie total nepotrivita.

    Comment


    • In cazul "antenelor" a fost un abuz.

      Ca si plantatul ierbii, platita la fir. Daca nu ma crezi ca am pus 5 milioane de fire, numara-le.
      Last edited by Fanez; 26 February 2016, 10:46. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Cata siguranta in vorbele tale, nu ma prind inca daca ai vreo legatura cu domeniul sau esti doar un parerolog
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Parerea mea formata din ce am vazut pe la b1, realitateaTV, antena 3, romaniaTV si primaTv.
          Nu citesc ziare, prin urmare aflu stirile de la televizuini.

          Comment


          • Nici nu iesira niste informatii acum vreo saptamana doua cu deficitul si gradul de indatorare al tarii sub guvernul puie monta. Voi unde traiti? A bagat in rahat mai rau decat piticul de la cluj. A fost abuz la antene? Haaahaaahaaaahaaaa

            Comment


            • Abuz, pt ca suferim toti de un sindrom paranoid colectiv.
              Ba sunt vaccinurile impotriva noastra.
              Last edited by IancuMIC; 1 March 2016, 14:58. Reason: off topic

              Comment


              • Gata, se muta.

                Televiziunile Intact se vor muta in curand din sediul de pe strada Bucuresti - Ploiesti nr. 25-27, pentru care au primit notificare de evacuare de la ANAF. Pe 25 martie va fi predata complet cladirea.
                Televiziunile Intact se vor muta in curand din sediul de pe strada Bucuresti - Ploiesti nr. 25-27, pentru care au primit notificare de evacuare de la ANAF. Pe 25 martie va fi predata complet cladirea.

                Comment


                • Originally posted by skd_ozenel View Post
                  Nici nu iesira niste informatii acum vreo saptamana doua cu deficitul si gradul de indatorare al tarii sub guvernul puie monta. Voi unde traiti? A bagat in rahat mai rau decat piticul de la cluj. A fost abuz la antene? Haaahaaahaaaahaaaa
                  Indatorare mai mare ca sub basescu+boc? 30 mld euro imprumutati? 3% absorbtie fonduri europene? Cu greu

                  Comment


                  • Si tot antenele care contribuie gros la bugetul de stat trebuia inchise.
                    Lasa ca 0% absorbtie fonduri europene la guvernul lui Ciolos e mai bine. Daca ne trebuie bani, ne imprumutam la BEI si dupa alegeri mai luam si de la FMI. Aaa... am pierdut alegerile... ghinion.
                    Last edited by Fanez; 23 December 2016, 21:01.

                    Comment


                    • Pai nu.... zero absorbtie a fost un zvon si asta din cauza ca nu trimisesera niste hartii la UE, sau nu stiu exact, absorbtia pe anul acesta a fost de 86%, da 86%, cu toate ca nu-l inghit pe Ciolos
                      Guvernul Ponta a urcat-o de la 3 % Boc, la 55%. Si Ciolos la 86%.
                      Ce-i corect e corect.

                      Comment


                      • Pai nu.... zero absorbtie a fost un zvon... ...Ponta a urcat-o de la 3 % Boc, la 55%. Si Ciolos la 86%.
                        Ce-i corect e corect.
                        Ciolos n-a facut decat sa continuie programele si contractele in desfasurare facute de ponta, ca nu avea incotro. In rest absorbtia creata de guvernarea lui = 0.

                        Comment


                        • Mie nu-mi place de Ciolos...deloc...dar cred ca nu e numai inertie sau sper sa nu fie.

                          Comment


                          • Pana la urma au fost vândute sediile antenelor si terenul "ICA", si recuperat prejudiciul de 60 mil. euro?

                            Comment


                            • Nu. De ce?
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • De curiozitate.
                                S-a facut atât tam-tam... rezultat 0. Era doar "propaganda"?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google