Antena 3 si Antena 1 evacuate de ANAF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E foartre corect ca statul sa inceapa prin a recupera prejudiciile din toate dosarele.
    Eu am senzatia ca scopul principal e doar trimiterea in judecata, dupa care mai vedem noi.
    In multe cazuri, inculpatii sunt saraci lipiti pamantului; doar in acte, evident.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Inculpatii foarte bogati pleaca linistiti cu bani cu tot dupa ce fac un denunt (real sau inventat) impotriva cuiva mai "important".

      Comment


      • nu-l mai pupa in dos pe voiculescu ca a furat . doar ca face puscarie pentru altceva , ca Al Capone ( ce comparatii fac si eu intre un gangster adevarat si un comunist hot care miorlaie) . de asta si pupa in dos pesede cu ajutorul antenelor , sa nu mai inainteze si alte dosare.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Atentie la limbaj, te rog.
          Sa ramanem in limite rezonabile, in ceea ce priveste exprimarea.


          "Libertatea ta se oprește acolo unde începe a mea"
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Originally posted by Costi-bc View Post
            nu-l mai pupa ... pe voiculescu ca a furat . doar ca face puscarie pentru altceva... de asta si pupa ... pesede cu ajutorul antenelor ...
            Dupa ce te mai informez si din alte surse, nu numai de la propaganda si de la posturile sri-ului (vezi realitateatv printre ele), mai discutam.
            Despre "antene" am mai scris pe cine pupa. Voiculescu face puscarie ca n-a vrut sa pupe regimul. Oricine poate sa zica despre oricine ca a furat etc. Bine ca n-a fost si Basescu comunist-securist. Mare noroc am avut cu el.

            Comment


            • scuze Fane de limbaj!

              e clar ca buna ziua ca voiculescu fura si santaja http://www.hotnews.ro/ancheta-157567...voiculescu.htm , dar fiecare crede ce vrea.

              de ce vorbim despre base , eu nu l-am laudat cu nimic , dar e o veche strategie sa arunci cu noroi in altul cand tu te stii manjit. e foarte folosita de trustul INTACT !
              ps : la fel eu raman la ideea ca antenele nu-s pro pnl , dar repet ca nu ma intereseaza prea mult pt ca-s mult prea penali (si la propriu si la figurat) sa ma uit la ei
              pps: nu m-as bucura totusi sa fie inchise. furaciunile trebuite privite din diferite unghiuri.
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Originally posted by Costi-bc View Post
                scuze Fane de limbaj! ...
                Nu fata de mine trebuie sa te scuzi pentru limbaj. Eu nici nu iau in seama ce spui.

                Comment


                • S-a recuperat prejudiciul?

                  Comment


                  • Originally posted by Fanez View Post
                    Voiculescu face puscarie ca n-a vrut sa pupe regimul. Oricine poate sa zica despre oricine ca a furat etc.
                    Daca in 2017 la cate referite poti gasi din surse oficiale despe dosarele lui voiculescu, cineva mai poate crede asta, spune ceva despre oamenii care debiteaza asa ceva.

                    Comment


                    • Voiam sa stiu cum e cu recuperarea prejudiciului ca n-am mai auzit nimic despre asta. N-am intrebat despre dosar.

                      Comment


                      • Da, partial, au intrat ieri banii in cont. 2,53 lei.

                        Comment


                        • Mai avem putin pana la 60 de milioane de euro. Uite de unde luam banii pentru referendum. (cica 50 de milioane de euro ar fi estimarea). Ba ne mai si raman.

                          Comment


                          • La cat de ne costa parlamentarii, sa mai taie din numar, si putem face referendum de 3 ori pe an.

                            Comment


                            • N-ai vazut ca le-a taiat Dragnea salariile si bugetul?
                              Aa.. asta ai ratat, n-ai vazut.

                              Comment


                              • Pai, sa ne intelegem. A scazut pentru ca sunt mai putini parlamentari, nu mai sunt 5 in camera de 4 cum stau studentii la camine.
                                Ca in 2012 intrasera la redistribuire si aia de pe locul 3 din colegii, votati de locatarii de pe o scara de bloc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google