Discutii Amicale Despre Politica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parlamentarii psd au iesit din sala, lasi, fug de responsabilitate.

    Comment


    • Se pare ca boier dragnea este putin revoltat...ca justitia a indraznit sa ser atinga de un PSDist...revoltator. Ce tara este asta...unde nu ai voie sa comiti infractiuni. Incredibil...ce a ajuns tara asta...macar el se sacrifica ca sa scoata dreptul de infractor la suprafata. Traiasca lupta proletara.
      Urmeaza aplauze prelungi si ovatii aduse bravului conducator si mai mare boier peste boieri, tovarasul Dragnea

      @Fanez deci sa inteleg ca macar recunosti compozitia ADN-ului tau de tovaras cu origini sanatoase. Ilici sa te calauzeasca.

      Comment


      • Totusi, daca se voteaza cu bilele la vedere, doamnele din parlament sa-nteleg ca nu voteaza?

        Comment


        • @mr.K

          Probabil momentul votului trebuie sa aibe si muzica de fundal:

          Mooa...ce taie tariceanu microfonul opozitiei...cred ca o sa uzeze curand butonul ala. Parca ma uit la al XIV-lea congres PCR,,,cand mai aparea un nesimtit razvratit impotriva poporului si a conducatorului iubit.
          Last edited by bolovan; 21 June 2017, 12:23. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Tupeu mare ca sa spui ca tu, parlament, reprezinti Romania.
            Cu scor de 18%, nu reprezinti decat maxim minoritatea pezedista si semianalfabeta care te-a votat in alegeri.

            Comment


            • Cata vrajeala are Vosganian in el.

              Comment


              • Varujan Vosganian declara ca spera ca aparlamentul sa ajunga un model...simbol...etc...sa inteleg ca si el este dezamagit de parlament?

                Deci...8 min pt supusul Vosganian...iar opozitia...2-3 min maxim...ca deh...ajunge.

                Comment


                • Sa tai microfonul asa rapid, imi pare deja o grosolanie maxima.
                  Ce te astepti de la un prezentator de chiloti, pe vremea impuscatului.

                  Comment


                  • Mdea...oare a furat si pata de pe chiloti?

                    Comment


                    • "In sala sunteti vreo 5 prim-ministri si 50 de ministri. Daca exista asa de mare incredere, ia sa faceti vot secret!", a mai spus Grindeanu, fiind aplaudat din sala.
                      Ahahhahahaha.
                      Attached Files
                      Last edited by mr.K; 21 June 2017, 12:54.

                      Comment


                      • Ce disciplinati sunt PSDistii la vot...imi aduce aminte de caniini mei de la tara...cand le dau de mancare...stau cuminiti...obedienti...si doar cand le arat ce sa manance...mananca...si doar ce le arat eu. Cred ca o sa-i inscriu la PSD...membrii de varza...pardon...vaza.

                        Comment


                        • Acum nu stiu ce sa spun, dar PNL avea ocazia sa voteze motiunea si sa incerce formarea unui nou guvern.
                          Slaba miscare si la ei, n-au negociat sustinerea cu ceilalti, in special cu UDMR.

                          Comment


                          • Culmea...sutn deacord cu PNL-ul. Tot tambalaul asta este doar spalatul rufleor in public
                            Se pare ca supusii lu' dragnea au fost disciplinati. Catelusii au latrat la comanda.

                            Comment


                            • mda, nu ma asteptam la alt deznodamant, practic au aruncat mingea la Johannis, sper sa gestioneze situatia si sa-i cuminteasca pe pesedisti.

                              Comment


                              • S-a dovedit cat de mare e frica pezedeilor sa ramana fara nominalizare pe listele partidului, la alegerile viitoare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google