Pete Clei De Brad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    A folosit cineva "SO390300 Solutie inlaturarea rasinii naturale si a excrementelor de pasari" de la Sonax(cea din likul de mai sus postat de Andrei) ?
    As dori sa comand, dar nu stiu daca o fi buna de ceva. Am cateva puncte de rasina de la un nuc cred.

    Comment


    • #17
      Cand am avut pe parbriz si pe capota i-am aratat baiatului de la spalatorie si l-am rugat sa le curete. Am scapat cu un baccis de vreo 3 lei
      E mai bine decat sa cumperi tu solutia.
      Bafta.
      sigpic
      !

      Comment


      • #18
        Originally posted by vali2k View Post
        A folosit cineva "SO390300 Solutie inlaturarea rasinii naturale si a excrementelor de pasari" de la Sonax(cea din likul de mai sus postat de Andrei) ?
        As dori sa comand, dar nu stiu daca o fi buna de ceva. Am cateva puncte de rasina de la un nuc cred.
        Am folosit eu "SO390300", curate bine si rapid daca rasina e proaspata si nu uscata.
        Sa nu ai tabla de la masina calda (tinuta in soare) ca se evapora instantaneu
        si nu prea are timp sa curete.

        Comment


        • #19
          si picaturile de la salcie tot la fel de aiurea is..
          sigpic

          Comment


          • #20
            Si eu am avut la vechia dacie dar nu ma deranjau am tot frecat la ele dar nu s-au dus cu carpa ma refer ,nu am folosit diverse produse de indepartat rasini !

            Comment


            • #21
              Originally posted by invisibleman View Post
              Am folosit eu "SO390300", curate bine si rapid daca rasina e proaspata si nu uscata.
              Sa nu ai tabla de la masina calda (tinuta in soare) ca se evapora instantaneu
              si nu prea are timp sa curete.
              Mi-am luat si eu, e bun (despre Sonax "SO390300" e vorba). Pentru cazul in care au trecut deja cateva zile si rasina s-a intarit lasi un servetel umed pe pata cam 30 min si se curata de la prima aplicare.
              Eu sunt multumit de produs.

              Comment


              • #22
                Si eu am niste puncte mici. Am tinut masina sub un plop. Mi-e frica sa dau cu benzina. Am auzit ca strica lacul vopselei (matuieste). Am incercat la toate spalatoriile, degeaba. Abia pot sa le scot cu unghia asa de greu se curata.

                Am mai cumparat de la cineva un spray de rasini, italian, comandat tot pe net, la 15 lei dar tot in zadar.
                Last edited by zake; 16 September 2009, 18:57. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  Am citit posturile de pe aici si nu am inteles EXACT daca cineva a avut rasina pe masina si a scapat de ea... daca da cum a scapat?
                  Logan laureat 1.2

                  Comment


                  • #24
                    Vazusem prin supermarketuri spray pentru curatat bitum de pe caroserie - n-am incercat niciodata dar suna interesant.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google