loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asteptam tutorialul, or de nerabdare sa-l vad
    cu cat ne tii in suspans cu tutorialul, pretul scade
    lipsa text

    Comment


    • Sa (se) mai planga si Gusi! Ca demult nu v-am mai delectat cu patzanii..
      Aseara, ma lungisem in pat si asteptam consoarta sa procedeze la aceeasi oparatiune. Ideea e ca eu dorm la margine si ea este nevoita sa treaca peste mine. Doar ca, in loc sa sprijine genunchiul pe pat, ieri l-a sprijinit in capul meu! Frate, dar asa de sanatos, de mi-a tasat vertebrele de la gat! De ieri ma doare gatul intr-una! Normal era sa ma doara dovleacul, de la lovitura-izbitura, dar probabil socul a fost simtit mai puternic in ceafa! Astept explicatii si vorbe de compasiune din partea celorlalti asupriti! Impreuna suntem mai puternici!
      Last edited by Gusi; 5 February 2011, 22:01.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • frate GUSI, data viitoare faceti schimb de locuri, poate asa iti poti lua revansa si cu ocazia asta poate nu vei mai fi asuprit
        lipsa text

        Comment


        • @Gusi: Ti-ai luat o "perversa de pe Targul Ocna" ))))
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • asta-i chiar dura rau!
            lipsa text

            Comment


            • @darksid3 -Sa nu exageram! Ca cine stie ce mai crede lumea!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • si ce a zis? a fost fara intentie?

                Comment


                • @NCDHD - Iti dai seama ca fara intentie! Cred ca daca era cu, eram, Doamne feri, in gips
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Gusi, se poate face un Tutorial?
                    lipsa text

                    Comment


                    • se solicita Tutorialul

                      solicit tutorialul cu schimbatul femeii, amantei, concubinei, tartitei, iubtei, asupritoarei din dreapta
                      hai frate ca ma tachineaza lumea la telefon si pe mess ca eu i-am provocat, au spus ca ma penalizeaza
                      lipsa text

                      Comment


                      • Vorbim cu unul "verde" si se rezolva penalizarea...
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • numai miere pe topicul asta si nici un tutorial, am auzit ca videoclipul se filmeaza la Brasov pe serpentine si se cauta donator de asupritoare.

                          Comment


                          • se pare ca nu l-a tinut scara sa faca topicul
                            sigpic #

                            Comment


                            • Au luat avertismente de la asupritoare
                              sigpic

                              Comment


                              • baieti, baieti, vorbiti de bine sotiile. ce insemna asta???
                                scuze era doamna langa mine !

                                sa va spun cum procedez eu cand fac cate o investitie mai consistenta in loganul proprietatea familiei. in momentul in care respectiva accesorizare, modificare este observata de sotie adopt o privire gen caine batut care alterneaza cu dese priviri spre varfurile picioarelor. timp de treizeci de minute (cam atat o tine prima parte a teoriei despre cheltuirea cu chibzuinta a banilor familiei) nu scot un sunet. dupa timpul respectiv din cand in cand aprob ceea ce spune (nicio negatie). apoi usor usor aduc vorba despre concediu (daca este iarna ii vorbesc despre cel din vara, daca-i vara despre cel din iarna. obtin o marja destul de mare in care se pot petrece multe. dar castig si timp pentru a pune deoparte pentru urmatoarea investitie).

                                dupa acest "dialog" un antinevralgic si nimic nu s-a intamplat...

                                parerea mea !
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google