loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti dai seama ce pateai daca tipele alea erau nud?
    Cred ca zideai o casa si spalai toate covoarele dintr.o scara de bloc
    sigpic

    Comment


    • @D-FENS - Dane, aveam ochelari negri, de soare...Degeaba...
      @nicu_rcn - Cine stie, poate pentru tot cartieru'
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • per total ai scapat ieftin. ai o sotie sa iti traiasca. la mine ar fi plans tara la cate aveam de patimit ...
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • pai va dau un sfat, le mintiti ca v.ati pierdut vederea pentru moment si va pute.ti uita asa in voie, ca in gol...
          sigpic

          Comment


          • sa-i spui lu` mutu` ca tine figura ... )
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Please like our OnlyFone.com page- https://www.facebook.com/OnlyFoneDOTcomVisit http://www.onlyfone.com/ for more details.OnlyFone.com deals with various pro...


              incep de mici fetele astea

              Comment


              • Hai sa va mai zic o chestie, de care uitasem: a doua zi ma duc iar cu fata la plaja. Sotia la munca. Mai putine tipe cu sanii in vant...Dar apare una cu niste tzatze beton! Dar cu un sort pana la genunchi! Ca asa e moda acum, cu "gogosari" in loc de tanga )
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Gusi,ce-ti veni sa te uiti dupa ugere straine?!Eu cred ca putini sani sunt cu adevarat frumosi,incat sa ma uit la ei.Poate unde eu sunt atras de picioare lungi.Pardon,eram atras!
                  Dincolo de gluma,odata depasita faza aia de adolescent obsedat,am observat ce urata e nuditatea,in comparatie cu aceeasi femeie imbracata cu ceva frumos,nu neaparat decoltata sau mini.Poate unde eram eu mai fraier (sau sunt!),am fost foarte atras nu de vampe,cat de femei care stiau si altceva afara de moda.
                  Si sa privesti,asa,artistic,e doar chestie de observatie,le observi,te uiti,admiri daca e de admirat.Ce e asa de condamnabil incat sa te supuna la cazne?Aici trebuie sa recunosc ca sotia mea e normala,nu-si face probleme,stie ca sunt prea zgarcit ca sa-mi fac amanta!

                  Comment


                  • Pana la urma urmei suntem barbati cu totii,ne mai "fug" ochii cateodata.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • dar totusi aveti grija cand va fug ochii )

                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • O,da!Noroc ca eu am vecine de peste shaijde ani....
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • @BBOGDAN- Bine ai revenit! Pai sa stii ca eu sunt un admirator al nudurilor, eventual si imbracate intr-un tol de calitate!
                          @D-FENS- Dane, da vecinele alea n-au fete/nepoate?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Mai Gusi,da-ti umbla mintea!...Au,cum sa nu?Dar nu ma uit dupa minore.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Pai daca ne bagi fumigene d'alea ca n-ai decat vecine matusalemice! Chiar vrei sa te credem ca prin jurul tau stau doar surorile lui Ramses si alti faraoni?
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Eu: pisi ce masina vrei sa luam?
                                Ea: Nu stiu,iti iei ce vrei tu nu ma intereseaza
                                Eu: Sigur???
                                Ea:da,normal.
                                Eu: pisi ia uite ce logan albastru frumos am luat,iti place???
                                Ea: Da e frumoasa dar.......numerele le aleg eu !!!!

                                WOWW......cand am auzit am vrut sa vand masina ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google