loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @michee: se vede ca nu esti insurat
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Originally posted by florin_bgdn View Post
      Mah... voi aseara erati betzi de necaz ca a doua zi e luni?

      Aveti ganduri sinucigase?

      De unde pana unde topic cu "Care loganist si-a inselat nevasta" ?!?!?!?!?!

      Pai nevasta-mea (manca-i-as gurita ei) e mai maniaca decat mine cu forumul... Plus ca topicul asta cu "asupritii de consoarte" e printre cele favorite (ea asa zice, dar nu ma las pacalit. Sunt sigur ca ma monitorizeaza sa vada daca zic ceva )
      Cum ar fi sa scriu eu pe topicul ala?
      Deja ai facut o greseala. Ai lasat sa se inteleaga ca ai avea ceva de scris pe topicul acela. Roaga-te de un moderator sa-ti stearga postul (si pe al meu ca te-am citat)
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • da cristi, exact asta voiam si eu sa zic)
        SA FACEM TOPICU (ca pe mine nu ma monitorizeaza nimeniP:P)
        ps: bine putem sa scoatem cuvantul "Loganist" din topic, na, daca ca face sa va simtiti mai bine:P
        Mai e mult pana departe!

        Comment


        • De mine faceti topicul ala, ca oricum nu recunosc nimic!
          A fost odata, ca niciodata..... vremea cind ma interesau alte fete (si ce ma mai laudam cu ele...) dar acum cea mai si cea mai tare poarta numele meu si cred ca nici din greseala nu as putea calca strimb! Nu am timp nici sa ma imbolnavesc, serios ! Altceva decit casa, servici si iar casa ( mai scap ceva timp pe aici) nu prea ispravesc!
          Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

          Comment


          • meseriasule toarna tot.......daca ti-e frica sa dai aici public totul, poti sa-mi dai pe privat:P
            Mai e mult pana departe!

            Comment


            • ar fii una .. bune idei aveti
              Its just a car ...

              Comment


              • Originally posted by crististreulea View Post
                ea citez "am visat ca m-ai inselat, m-am trezit si imi venea sa-ti dau numa-n gura"
                bravoooooooooooo
                ia mai zine cum tia da un cot in gura cand a aflat de topicu asta

                sigpic

                Comment


                • Off topic: Pe unde ai umblat SonyKel-e?
                  On: asa cum a spus si MESERIASU' nici sa ma imbolnavesc nu am timp.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Cred ca aici s-ar fi potrivit mai bine Post'ul 1610

                    Comment


                    • Bai nevasta-mea e mai Loganista decat mine. O intamplare : intr-o zi ne-am intalnit cu o cunostinta ce are Aveo si care nu a mai putut deschide portbagajul la hypermarket( se mai intampla). A doua zi ne-am intalnit cu un coleg de facultate de-al ei care ne-a spus ca si-a luat Aveo. Nebuna atat i-a trebuit: "Poti sa desfaci portbagajul?" "Ti-ai cumparat benzinarie ?" i-am si zis dupa " Ce nu lasi omul sa se bucure de masina ce crezi ca a ta e mai buna? Tot la fel fiecare cu belele ei" . Intamplarea este reala si nu are nici o legatura cu scandalul de la Logan vs Aveo (pe cuvant).
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • tocmai ce am recitit topicu de la prima pagina pana aici si sunt pe jos de ras dar cand a intervenit si seba cu posturi treaba a devenit oarecum serioasa

                        rocri tot pe aici am fost doar ca nu mai postez ca sa nu mai zica lumea ca-s spamer , si postez doar unde e nevoie , nu mai postez ca inainte ca sa amuz lumea sau sa aplanez o cearta ca nu are rost...

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rocri View Post
                          Bai nevasta-mea e mai Loganista decat mine. O intamplare : intr-o zi ne-am intalnit cu o cunostinta ce are Aveo si care nu a mai putut deschide portbagajul la hypermarket( se mai intampla). A doua zi ne-am intalnit cu un coleg de facultate de-al ei care ne-a spus ca si-a luat Aveo. Nebuna atat i-a trebuit: "Poti sa desfaci portbagajul?" "Ti-ai cumparat benzinarie ?" i-am si zis dupa " Ce nu lasi omul sa se bucure de masina ce crezi ca a ta e mai buna? Tot la fel fiecare cu belele ei" . Intamplarea este reala si nu are nici o legatura cu scandalul de la Logan vs Aveo (pe cuvant).
                          Este exceptia care confirma regula !

                          Comment


                          • Nu-i exceptie , tot asupritoare este dar cand vine vorba de Logan vs "orice" e foarte apriga.. Singura masina despre care am auzit-o sa-i placa a fost Hyunday Getz si asa cu indulgenta restul toate la fel pentru ea(e femeie gandeste cu inima nu cu capul ). A si bineinteles al nostru Logan e cel mai bun dintre toate Loganele fabricate. Mama cel mai balacareste pe cumnatu' pe tema asta..
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Salve! Din cauza nevestei am facut scoala de soferi! Din cauza nevestei am luat carnetul! Din cauza nevestei am luat LOGAN!Si acum ar vrea toata ziua sa fie plimbata! Si ea, si fata!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Mamaaa!!!... tu esti mai ceva ca streulea!!!!...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google