loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )... o femeie care stie foarte clar ce isi doreste
    Don't touch! Never ever steal
    Unless you're in for the kill

    Comment


    • Dak v-a placut, o sa mai torn cate ceva...Ca ea deja se tavaleste de ras! Dak nu gusta glumele mele obosite, nu ma merita! Si invers! Ca tot ea a facut creditul ptr masina...
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Spune tot!... nu ne mai fierbe!

        Comment


        • SP!KE , ai frate rabdare , abia am inceput sa ma obisnuiesc cu atmosfera p'aici, si tu vrei sa dau tot pe goarna, din prima? Usurel, ca nu ne grabeste nimeni!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Sp!ke vad ca nu prea ai invatat cum se trage omu de limba:P
            Iar eu n-am timp acuma de demonstratii asa ca o sa fiu direct: Hai gusi acuma lasa cardeala cu noi si treci la subiect! Zi omului ce vrea sa stie!:P (eu in locu tau as vorbi,ca sp!ke e securist;)...)
            Mai e mult pana departe!

            Comment


            • Originally posted by gusi View Post
              Salve! Din cauza nevestei am facut scoala de soferi! Din cauza nevestei am luat carnetul! Din cauza nevestei am luat LOGAN!Si acum ar vrea toata ziua sa fie plimbata! Si ea, si fata!
              ce chin pe tine

              Comment


              • eu zic ca se potriveste bine aici acest film. pina la urma tot aici ajungem si dau dreptate la acest film
                Last edited by crististreulea; 31 January 2008, 13:13.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • daca te referi ca pana la urma tot ne impacam cu prietenele/nevestele ai dreptate
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • CRISTISTREULEA are maaaaaaaaaaaaaare dreptate! Rau(sanchi!) cu ele, dar ce ne-am face fara ele!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Am revenit, cum am promis...Mai fratilor (de suferintza!), am avut pe cumnata cu nepotica la noi cateva zile, ca a racise aia mica. Si doftorii de la Oltenita ii recomandasera copilasului de 2ani jumate o tona de injectii din 6 in 6 ore-ca pe la ei nu s-a auzit de branula! Asa ca nevasta-mea m-a facut taximetrist-dimineata si seara fuga la spital cu aia mica, sa-i faca tratament. Noroc ca n-a durat decat o saptamana toata treaba...Si cu ocazia asta am facut mai multa conducere de noapte, ca la scoala facusem doar 1 ora...P.S.Acu' cica sa mergem prin poligon, c-ar vrea si ea sa se dea cu masina...Nu mai bine sa o trimit direct la scoala?
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • nevasta mea este exact ca o ....nevasta.mai comenteaza,mai ride,striga,iar cite o data injura mai ceva ca mine,iar daca are cineva ceva cu culoarea rosie de la logan tre sa spun ca este,dupa parerea mea,cea mai faina dintre toate.sint cu ochii pe voi.bv-05-etc

                        Comment


                        • Pfff....ce tare. Si eu am avut probleme cu prietena mea, care mi-a spus ca mai mult stau pe site-ul asta, decat de vorba cu ea pe mess, sau la telefon) Tot timpul cand ma suna seara: "ce faci" -- "uite bine, pe net" -- "aaa...iar pe forumu ala??" -- "da,iar") Dar la unii din voi, buba este mare, da inspre infectie, asa ca tratati-o la timp
                          Logan Ambition 1.6 8V

                          Comment


                          • da balanaur cristi asa e da inspre infectie buba aia... eu iam recomandat lu streulea niste rivanol intravenos ce zici va avea efect??

                            sigpic

                            Comment


                            • Sa mai spun ca si eu am aceiasi problema cu asupritoarea? Era si sa ma despart de ea din cauza asta. Ne-am certat rau de tot. Ca sa nu mai spun ca si maicamea regreta acum ca n-am luat alta masina si ca am luat golan.
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                da balanaur cristi asa e da inspre infectie buba aia... eu iam recomandat lu streulea niste rivanol intravenos ce zici va avea efect??
                                Nu, prea putin...penicilina injectabila o data la 12 ore cred ca este mai de folos, ca este grava treaba Plus niste ampicilina 500 mg....si eu cred ca va trece
                                Logan Ambition 1.6 8V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google