loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Una peste alta vorbeam azi in masina de voi ( Logan Club) si la un moment dat imi zice ca sunt vreo 2 mai draguti printre voi... Acum abia astept sa vad care sunteti aia... simt ca se lasa cu sange

    Si o mica povestioara...

    Acum vreo 4-5 ani, mergeam impreuna cu actuala prietena pe pasarela de la Basarab... cea peste calea ferata. Aveam in spate un ghiozdan cu o statie de amplificare in el... una micuta. Era iarna si un polei mama, mama. La un moment dat ii povesteam eu cum nu am cazut niciodata pe gheata... nici nu am apucat de terminat ca am alunecat pe scari si m-am dus pana jos de am facut si statia praf... Bine-inteles ca ea s-a spart de ras. M-am simtit atat de prost incat imi doream sa pateasca si ea ceva. Nici bine nu am apucat sa termin de pus dorinte ca la un moment dat o scap in canal, la propriu... era unul fara capac si acoperit de zapada am ras de ma durea stomacul!

    Azi am adus vorba de faptul ca pana in Octombrie vreau sa imi iau si eu arcuri sport. Inca mai sper sa gateasca ceva azi dupa discutia aprinsa din masina...
    sigpic

    Comment


    • eu zic sa te decizi , unde dai comanda de o pizza buna

      sigpic

      Comment


      • sonykel am rezolvat problema... sincer sa fiu luasem in considerare si varianta ta insa pana la urma lucrurile au revenit la normal
        sigpic

        Comment


        • a mea acum gateste.....dar eu voi pleca la Poli.....sa vedem diseara cand ma voi intoarce ce voi manca si mai ales daca va mai fi calda. Deja a inceput cu: mai mergem si noi prin parc?, la un film cand ma mai duci?, tot tarziu o sa vi si in seara asta? si tot asa....
          @sonykel: sa-mi recomanzi si mie o pizzerie buna, chiar si in Constanta ca nu m-ar deranja
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • sinx sa fiu eu unul dintre ei ?)))))))))))))))))))))))


            tare cu alunecatu, o sa va spun eu povesti.. dar legate de mama.. ca nu am ascultat-o mai deloc.. probabil de aceea am iesit si asa bezmetic
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • bezme inca nu stiu... si sincer nici nu vreau sa aflu Primul pe care il prind o sa-l *&%$
              sigpic

              Comment


              • daca sunt eu mai greu..dar vedem sa cadem la pace
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • gasim noi o piscina sa rezolvam treburile... in apa toate par mai usoare decat sunt!
                  sigpic

                  Comment


                  • )))si acolo am putere.. din greseala am facut 2 ani de inot )) tu intreaba.. si daca e sa creasca inima in mine ))
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Originally posted by Mario Popa View Post
                      a mea acum gateste.....dar eu voi pleca la Poli.....sa vedem diseara cand ma voi intoarce ce voi manca si mai ales daca va mai fi calda. Deja a inceput cu: mai mergem si noi prin parc?, la un film cand ma mai duci?, tot tarziu o sa vi si in seara asta? si tot asa....
                      @sonykel: sa-mi recomanzi si mie o pizzerie buna, chiar si in Constanta ca nu m-ar deranja
                      Mario, iti recomand eu o pizzerie fff buna in Constanta (nu ca as fi incercat prea multe pizzerii pe acolo) - New Pizzico - se afla intr-o piata micuta, cum cobori in port. De cate ori ajung in CT, nu ratez ocazia de a manca acolo. Este ff tare pizzeria, si tot ce au in meniu.
                      @Bezme...frumoase moldovencele, dar cand se pun cu gura pe tine, nu mai scapi crede-ma, ca stiu ce vorbesc asa ca e cu dus intors treaba cu moldovencele.

                      sigpic

                      Comment


                      • Asa Bezme, asculta de cei care deja au "cazut" in "intuneric"
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Mai dragilor,pe aici curge sange,pai la mine e gluma,eu tot tin situatia sub control(cred),pai la muiere,daca nu-i dai de inteles cine-i stapanul,o cam patesti.Pai a mea face din greseala belele,daramite sa le faca intentionat!!De un paregzamplu,cumpar eu un aparat foto si il pun pe un raft unde se umbla raaaaaaaaaar de tot.A durat trei ore si aparatul a fost trantit pe gresie ca se agatase de nu stiu ce pe care il luase ea.Am dat glas de-a tresarit Stefan cel mare ,dar dupa f'o doua saptamani da aparatul baiatului(ca a rugat-o frumos)si asta cade in cap si stramba si obiectivul aparatului.Culmea e ca inca functioneaza scula, deci la Sony lucreaza si rusi,la fabrica lor din China.
                          Referitor la "nationalitatea" sotiei,se spune ca la tinerete e buna o unguroaica focoasa sa simti ca ai femeie,pe la patruzeci e buna o moldoveanca pentru ca astea stiu sa gateasca,si te pune pe picioare dupa ce te-a asuprit unguroaica si pe la saptezeci trebuie o olteanca.Pai cica fac astea niste pomeni...
                          Aha,darkule,te insori?te ajung blestemele!

                          Comment


                          • Mi-ati pus acatiste....
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • vin sa joc la nunta?
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Originally posted by bbogdan View Post
                                Mai dragilor,pe aici curge sange,pai la mine e gluma,eu tot tin situatia sub control(cred),pai la muiere,daca nu-i dai de inteles cine-i stapanul,o cam patesti.Pai a mea face din greseala belele,daramite sa le faca intentionat!!De un paregzamplu,cumpar eu un aparat foto si il pun pe un raft unde se umbla raaaaaaaaaar de tot.A durat trei ore si aparatul a fost trantit pe gresie ca se agatase de nu stiu ce pe care il luase ea.Am dat glas de-a tresarit Stefan cel mare ,dar dupa f'o doua saptamani da aparatul baiatului(ca a rugat-o frumos)si asta cade in cap si stramba si obiectivul aparatului.Culmea e ca inca functioneaza scula, deci la Sony lucreaza si rusi,la fabrica lor din China.
                                Referitor la "nationalitatea" sotiei,se spune ca la tinerete e buna o unguroaica focoasa sa simti ca ai femeie,pe la patruzeci e buna o moldoveanca pentru ca astea stiu sa gateasca,si te pune pe picioare dupa ce te-a asuprit unguroaica si pe la saptezeci trebuie o olteanca.Pai cica fac astea niste pomeni...
                                Aha,darkule,te insori?te ajung blestemele!

                                unguroaicele chiar sunt asupritoare confirm

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google