loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai astia,mai cititi si voi acolo,almanahe ceva...'r-ati ai...!porma vorbesti cu mine fraticule traiti-ar famelia!
    Incepi s-o dai in cultul personalitatii!
    Last edited by bbogdan; 13 February 2010, 21:45.

    Comment


    • O noua mostra de asuprire a unui loganist. Cand fac pe taxi-ul pentru sotie are pretentia sa-i opresc unde are ea chef. Cand ii spun ca-i interzis tot eu sunt de vina ca cica o duc prea departe.
      P.S. sotia nu are permis si nici nu da semne ca ar vrea sa aiba.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Roaga-te intens sa nu-i vina chef de asa ceva.Vei descoperi ca habar nu ai sa conduci,imediat ce EA va incepe scoala de soferi.A mea ma anunta "Fa stanga aici!"cam cand nu mai pot face miscarea nici macar fizic,daramite legal!Si are carnet.Si masina zgarieturi.Am spus intotdeauna ca daca le lasi dupa cum le taie capul,pe bord vei avea un mileu si-o vaza.(De la mama).

        Comment


        • Azi am fost de vina ca a pus unul frana brusc in fata mea si la fel am facut si eu si am tras brusc de volan dreapta sa nu il pup...a fost bruscata de frana si s-a speriat...da' o iubesc ca e a mea!
          Last edited by tzopescu; 14 February 2010, 20:26.
          Ratacit in spatiu...

          Comment


          • A mea nu se sperie decat de golirea cardului!

            Comment


            • De golirea cardului ma sperii eu. Ea doar ramane blocata dupa ce vede bonul de la casa...uneori
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • @bbogdan-eu sunt prezenta tot timpul aici ca nu ma vedeti asta este altceva Am mai fost prin vizita pe aici dar daca a fost cam liniste si daca voi discutati ca intre barbati am zis sa nu ma mai bag ca iar ma luati la bastoane
                P.S. si nici nu mi-a mers forumul ceva timp..de ce?habar n-am

                Comment


                • Esti binevenita oricand.
                  Si eu am probleme cu forumul,cel putin odata pe zi.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • ...problemele cu forumul cica au fost din cauza providerilor.

                    Mi-am luat concediu de odihna.Concediu?...eii ash!...doar am schimbat sefii.Odihna?...poate cu alta ocazie.
                    Cica "ce? nu iti ajunge ca ai stat 3 luni acasa si ai tocit o tastatura.Ti-ai mai luat si concediu.Te-ai cam invatat cu statu'?Fa si tu ceva sa se vada cat esti liber de la munca".Nu i-am mai zis si tastatura tocita se vede si prin urmare e un semn.........

                    Comment


                    • Cam liniste pe aici. Viorelu cu tocitul tastaturii ma "alinta" si a mea nevasta uneori.

                      Comment


                      • Am incercat sa repar ceva prin casa si a iesit cam cum nu trebuie...a zis "lasa-le dracu asa" ...deci inapoi la tastatura

                        Comment


                        • Imi amintesti de o sceneta de la radio din anii lui ceasca .Uite ceva din memorie:
                          -Ionele repara draga si tu aspiratorul ala ca nu stiu ce are!
                          - Dar eu sunt electrician,mama sa ma apuc de aspirator?
                          -Aveadreptate mama ca nu stii sa bati un cui!
                          - Ce are draga aspiratorul cu cuiul?
                          -Ionele repara si tu robinetul ala ca pica!
                          -Pai nu sunt mama instalator,nu ma pricep!
                          -Ooof,are dreptate mama ca nu stii sa bati un cui !
                          -Ionele bate si tu covorul ala!
                          -Mama,stii ca pe urma spui ca nu l-am batut cum trebuie,de ce sa il bat eu?
                          -Are dreptate mama ca nu stii sa bati un cui!
                          Se aud bocanituri.Boc,boc,boc!
                          -Ioneleee,ce faci,bati cuie in aspirator,si in chiuveta,si in covor,covorul meu de la mama!
                          -Lasa draga sa vada si ma-ta ca stiu sa bat cuie!

                          Dya, de cand stai pitita acolo pe aici e mai trist.Scoate gura aia mare si invioreaza atmosfera!

                          Comment


                          • Pai as inviora eu atmosfera dar nu prea mai am timp...si am fost si cam bolnavioara in ultima vreme...stati sa termin scoala ca o sa va saturati de mine si de gura mea mare)

                            Comment


                            • @DYA91 -Sanatate multa, ca e cea mai importanta!
                              @bbogdan-Da, cam asa era sceneta!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Mercic Gusi si tie la fel

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google