loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multa sanatate ,Dya!

    Comment


    • Originally posted by Cristi_LCD View Post
      Imposibil. Nu are acces la net si nici nu stie ca sunt membru LoganClub.
      de unde sti ca nu e si ea membru LoganClub?

      Comment


      • Azi cica e martisoru'.O traditie care mie mi se pare chicioasa si necrestina.Pentru ca a mea draguta e topita dupa tampenii de-astea i-am dat un trandafir sambata cu ocazia zilei cand trebuie platita rata la masina si i-am declarat din inima si fara ironie ca o iubesc,dar martisor nu vede de la mine.
        Cu ocazia zilei de marti 2 martie declar solemn tuturor femeilor de pe aici ca le stimez si le doresc multa credinta si sanatate.
        In "sarbatoarea"1 martie ...nu pot exprima ce as face.Ca si in sfantul mamii lor valentin sau dracobete care nu sunt decat preluari ale unor manifestari grotesti.

        Comment


        • Originally posted by DYA91 View Post
          Pai as inviora eu atmosfera dar nu prea mai am timp...si am fost si cam bolnavioara in ultima vreme...stati sa termin scoala ca o sa va saturati de mine si de gura mea mare)
          multa sanatate si iubire ca suntem in luna lui martie...
          sigpic #

          Comment


          • Ce-mi duce lumea dorul...ce-mi place..va multumesc la toti si voua va urez sanatate si iubire multa

            Comment


            • Hai spune ca nu-ti place sa fii diva!Asa mai de nisa,da' diva!

              Comment


              • hehe, ma asteapta vremuri unde rabdarea mea va fi pusa la incercare...vin mostenitorii si pana atunci o sa am de indeplinit dorinte si limitat dorinte personale. de fapt si pana atunci si dupa, numai ca se schimba putin beneficiarii
                Last edited by tzopescu; 7 March 2010, 22:20.
                Ratacit in spatiu...

                Comment


                • La multi Ani tuturor asupritoarelor, multa sanatate, fericire, bucurii si sa ne asupriti mai cu blandete pe viitor.

                  Comment


                  • @tzopescu- sa-ti traiasca bebelul si mamica sa aiba parte de o nastere usoara...sa ai grija de amandoi ca de tu esti barbatul in familiesi tatic pe deasupra
                    @mikebike72- mercic de urari si la multi ani si asupritoarei tale!
                    @bbogdan-te bagi tu repede...asa m-a facut pe mine mamicuta mea diva..te roade invidia ca tu nu poti fi mai diva decat mine??

                    Comment


                    • multumesc DYA91. sa dea cel de sus sa fie sanatosi ca o sa ii duc in brate pe amandoi mereu numai sa fie bine
                      Ratacit in spatiu...

                      Comment


                      • N-ai pentru ce....se pare ca ai cam multe emotii sau mi se pare?o sa fie bine stai linistit

                        Comment


                        • si uite asa trecu si 8 Martie. abia am scapat. am stat incuiat in garaj pana la 12.30 noaptea. nu mai aveam nici un motiv sa cumpar cadouri la ora aia.
                          Out of my mind! Back in 5 minutes!

                          Comment


                          • @sageata-ce om fara suflet

                            Comment


                            • @DYA91- inca mai am bani in portofel. trebuia sa multumesc cam multe fete.
                              Out of my mind! Back in 5 minutes!

                              Comment


                              • Egoistuleeeee)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google