Cine Se Pricepe La Ceasuri ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine Se Pricepe La Ceasuri ?

    Daca este cineva care se pricepe la ceasuri,am primit acest ceas si nu stiu care este valoarea sa.Precizez ca este de provenienta dubioasa !
    Attached Files
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    Nu ma pricep, da e tare misto. Tu vrei sa-l vinzi sau sa-l porti ?

    Comment


    • #3
      Dupa parerea mea poate costa intr-un magazin, undeva intre 150 / 200 euro. Este un ceas clasic , si te-as recomanda sa nu-l vinzi . Poarta-l tu.
      L.E.- banuiesc ca nu-i placat cu aur, nu-i asa? Astfel se schimba foaia.
      Last edited by FLORYN; 6 February 2009, 12:54.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • #4
        Daca nu e fals ( facatura , copie ca astea seamana super bine cu originalul ) e destul de valoros . GF ( Gianfranco ) sunt cautate de cunoscatori . Cauta un expert , un evaluator ceva sa te lamuresti .
        B -X X - DDF x 2

        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

        Comment


        • #5
          Cum zice si florin.. Daca nu e fake e destul de valoros. Nu oricine isi permite GFF

          Comment


          • #6
            E superb ceasul, uite aici un link, nu zice nimic de pret, dar e ceva ca al tau...http://www.bbcollection.ro/Ceasuri-B..._FERRE-36.html
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • #7
              Multumesc baieti ! Se pare ca este original 100%,de fapt nu exista aceasta firma de ceasuri,este facut cu mecanism Elvetian, special ,pentru Gianfranco Ferre.Nu va spun de unde l-am cumparat,cred ca va dati seama,oricum a costat cat un fake ordinar.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #8
                Originally posted by dan.gutu View Post
                am primit acest ceas si nu stiu care este valoarea sa.Precizez ca este de provenienta dubioasa !
                Eu sunt mai carcotas, scuze
                Deci...cumparat sau primit?
                Last edited by 77sky; 9 February 2009, 23:55.
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • #9
                  M`am documentat putin si am gasit pretu Undeva la 600$. Asta nu in romania, in Rusia

                  Daca tot ne`ai dat atata de cap.. zi`ne si cat ai dat pe el

                  Comment


                  • #10
                    daca l-a cumparat de la tigani, este de provenienta dubioasa. daca l-a primit, la fel. inclin spre a doua varianta, ca l-a primit. ca nu cred ca dadea pe el 1 mil la un tigan care i-a iesit in cale cu el
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      L-am primit in probe sa ma documentez,daca am vazut ca este bun am dat 200 de roni,eu am vrut sa dau 100 da nu a muscat,comerciantul. Oricum dadeam si 300,expertul mi-a spus ca valoreaza cam 400 de euroi.
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #12
                        deci te-ai scos atunci. in vreme de criza, uite un om care se plimba linistit cu masina!
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by dan.gutu View Post
                          L-am primit in probe sa ma documentez,daca am vazut ca este bun am dat 200 de roni,eu am vrut sa dau 100 da nu a muscat,comerciantul. Oricum dadeam si 300,expertul mi-a spus ca valoreaza cam 400 de euroi.
                          Stai putin, sa ma dumiresc: pentru ce perioada ti-a dat ceasul pentru probe? Pentru un ceas capabil trebuie minim un an, sa vezi daca are sau nu abatere de vreo secunda... Daca nu...urmeaza o negociere buna.

                          P.S. Buna afacerea
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google