Campionat Fifa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai ar cam trebuie sa facem o lista cu cei care vor campionat
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Rudy View Post
      Da...deci am jucat in seara asta 2 meciuri cu blanucristi si scoru general este 2-0 la el
      Lasa ca iti iei revansa am avut si noroc ;) deci, cati suntem pana la urma?
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • #33
        In seara asta nu joaca nimeni ? Poate ma lasa blanarucristi sa-mi iau revansa
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • #34
          joc eu dar cred ca o sa fiu pe mes pe la 22.30 23.00 asa daca vrei sa jucam atunci baga id meu si vorbim pe mes

          Comment


          • #35
            @Rudy poate te fac eu una, iti dau diseara add
            ca si campionat exista 2 posibilitati
            1. gen piramidal (ca la camp mondial/european)
            2. campionat clasic

            eu as merge pe sistemul piramidal ca e mai simplu de organizat si tine mai putin. adica in cateva zile terminam campionatul si stim campionul. dupa care incepem editia 2 ...3....5...100

            Cu alegerea echipelor propun asa: fiecare joaca cu cine vrea.
            ex. Eu contra Loganu .... MIlan- Fiorentina dar si posibilitatea ca amandoi sa jucam cu aceeasi echipa adica Milan vs Milan. Din punctul meu de vedere asa e corect fata de toti participantii. de ce sa fiu eu obligat sa joc cu alta echipa cand eu sunt obisnuit sa joc cu Bayern sper exemplu. (nu joc cu Bayern).
            Sau daca se doreste sa fie fiecare cu echipa lui si exista doua persoane care doresc aceeasi echipa propun sa se joace meci de baraj.
            Ex: Eu si loganu vrem amandoi cu Barca. facem un meci intre noi si castigatorul joaca cu barca ( sau pierzatorul e obligat la confruntarea directa sa schimbe echipa, in celelaltemeciuri putand juca cu ce echipa vrea el)

            Meciurile doriti sa se joace tur/retur sau cel mai bun din 3 si eventual finala cel mai bun din 5?

            astept un vot de la voi referitor la :
            1. piramidal sau clasic
            2. fiecare cu echipa lui sau fiecare joaca cu cine vrea
            sigpic

            Comment


            • #36
              Pai cel mai corect ar fi sa jucam fiecare cu fiecare parerea mea asa am sti sigur cine este cel mai bun

              Comment


              • #37
                @ForZza o sa te rog sa raspunzi si la intrebarea a 2 a . rog ceilalti votanti sa raspunda de genu:

                ex.

                1. campionat clasic (fiecare cu fiecare)
                2. fiecare cu cine vrea

                asa o sa fie mai usor de urmarit si de numarat.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Sunt de parere sa adoptam sistemu piramidal , dupa cum a spus si yrman ar fii bine sa jucam tur/retur si finala doar un sigur meci , acu asta e parerea mea.Yrman deseara dupa ora 22:30 e perfect daca jucam un meci.Propun sa facem deacuma o lista cu doritori de campionat.
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • #39
                    Pana la urma orice sistem imi este indiferent numa sa ne strangem mai repede si sa incepem odata:P... si pentru intrebarea a doua cred ca cel mai corect ar fi cum ai spus si tu fiecare cu ce echipa vrea

                    Comment


                    • #40
                      Intrebare : Are cineva divizia A instalata ?
                      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                      Comment


                      • #41
                        Eu nu am si cel mai bine ar fi sa nul instalezi sa poti juca cu toti cei ce nu-l au instalat

                        Comment


                        • #42
                          Pai de aia am si intrebat , ca nici eu nu am pachu instalat tocamai ca sa ma pot juca in retea
                          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                          Comment


                          • #43
                            Una din conditiile principale ca sa poti pariticipa la meciurile inter-loganisti e sa nu fie patch-ul pt divia A instalat. Din mai multe motive e bine sa nu fie instalat
                            1. majoritatea nu il au ------> in concluzie nu poti juca cu ei
                            2. patch-ul nu e foarte stabil la meciurile in retea/internet (iese din joc)

                            Am sa incep lista acum cu cei care doresc sa participe. Fiecare se trece in lista folosind copy/paste. lista ramane deschisa pana duminica seara dupa care vom incepe campionatul. Va rog sa si votati pentru a putea face o competitie cat mai corecta. Va multumesc.

                            1. Yrman
                            Last edited by yrman; 13 August 2009, 19:12. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              2. Subsemnatu
                              3.
                              4.
                              5.

                              Comment


                              • #45
                                1.Yrman
                                2.Loganu
                                3.Rudy
                                4.
                                5.
                                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google