Campionat Fifa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e plecat la munte .. nu stiu daca ajunge prea curand acasa

    Comment


    • Am jucat si eu cu Loganu un meci 4-1 pentru mine si la al doilea meci sa deconectat la 2-0 tot pentru mine:P astept sa rejucam meciul 2

      Comment


      • Grupa A:cine are meciuri de jucat cu mine,santi_v42 ...Nu sunt in permanenta pe mess,dar cand sunt pot juca .
        sigpic

        Comment


        • Pacco jucam noi deseara daca vrei.
          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

          Comment


          • back de la munte cu forte noi.... nu s-a mai jucat nimik intre timp?
            propun sa punem dedline pt grupe. cine a jucat bine, cine nu a jucat iara bine. ca sa putem trece la urmatoarea faza, sa terminam camp si sa incepem altul. am vazut ca mai sunt doritori.
            @Rudy il jucam. asa e corect. puteai sa ma egalezi si cine stie sa ma bati. aici e un caz aparte (a picat curentul) sa nu se inteleaga ca incurajam "iesitul din joc"
            sigpic

            Comment


            • Eu am jucat cu bogdan:bogdan - pacco:1-2,pacco-bogdan:3-0.
              Rudy cand jucam man meciul ala,nu ai intrat deloc pe mess,stai pe invizibl,sau nu e bun id-ul?santi_v42 da un buzz ceva .
              Cine mai are de jucat cu mine buzz pe mess astea.
              sigpic

              Comment


              • mai am de jucat cu tweety si forzza ( returu ) ....

                Comment


                • Ce se mai aude de campionat???
                  P3ruzzi n-a dat niciun semn,bagati pe altcineva ...
                  sigpic

                  Comment


                  • mai erau 2 colegi care vroiau sa intre....r3duc si inca un coleg(scuze i-am uitat numele)

                    Comment


                    • Buna.Imi pare rau pentru absenta asa lunga am avut ceva probleme.Daca mai vrea cineva sa joace cu mine sunt dispus sa joc azi oricand dupa ora 20:00.
                      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                      Comment


                      • mai jucati fifa 08 ?

                        Comment


                        • @duracell16 camp a ramas in pom. dar daca vrei jucam intr-o seara...
                          sigpic

                          Comment


                          • am jucat o perioada fifa dup-aia am jucat counter strike si uite asa! la un moment dat te plictisesti de ele si cauti ceva nou, dar oare ce a mai iesit?
                            lipsa text

                            Comment


                            • @yrman cand vrei sa jucam imi dai add pe mess si vb...

                              Comment


                              • lasa un id
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google