Simulatoare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    SH5 mai mult ca sigur va fi scos, spun din surse sigure, din interiorul Ubisoft.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #32
      Tanksim

      Pentru posesorii de PC-uri mai putin performante dar si pentru ceilalti, iubitori de simulatoare de tancuri, incercati Spearhead "M1A2 Abrams tank simulation"(1988!!). Cerinte mici pentru zilele noastre (P166, 32MB RAM, 4x CD-ROM) si un gameplay bun. Grafica numai 640 x 480 dar.. asta e. Jocul nu va dezamagi. Parerea mea... care este!


      Succese!
      Last edited by koldun; 4 June 2008, 01:31.
      sigpicLaureate 2007 GPL

      Comment


      • #33
        Tanksim

        Un nou simulator de tancuri. Reusit.Steel Fury: Kharkov 1942



        Windows XP SP2 or Vista
        AMD Athlon 2000\Intel Pentium 2400GHz [Game demands support of instructions SSE by the processor]
        512 MB RAM
        1x speed DVD-ROM drive or better
        ATI Radeon 9500\nVidia GeForce 6600 128 Mb [NOTE: Game is not started on video cards series nVidia GeForce FX]
        DirectX 9 Compatible Sound Card
        Last edited by koldun; 26 November 2008, 13:50.
        sigpicLaureate 2007 GPL

        Comment


        • #34
          Armored Fist 3, din 1997-1998, parca...
          cat despre abrams...Am jucat in liceu abrahms si lhx (ala cu elcioptere, joc 3d facut in asamblare, nu cacaturi de acceleratoare si besini de placi grafice. E adevarat, scos in 1988 de electronic arts) din cls a 9-a pana intr-a 12-a inclusiv si maia cum cateva luni am repetat niste misiuni cu ah64 apache pe compul de acasa. Si pe ala de la birou
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google