Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca vreti grafica buna luati dirt 3. mai am putin si il termin. sunt pe la vreo 200 de curse facute acum. momentan lucrez la un server de san andreas multiplayer.... daca sunteti interesati va astept cu un mesaj. am descoperit acu si un joc interesat numit "brink".

    Comment


    • Dirt 3 a jucat cineva? e bestial

      Comment


      • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        Dirt 3
        My ride

        Comment


        • counteru' e la putere...godz.idle.ro...am admin

          Comment


          • Vrei sa intru si sa fii nevoit sa imi faci poze si demo ? )

            Comment


            • da-mi pm cu id'ul tau...sa vorbim...si intram amandoi..sa vedem cum sta treaba )

              Comment


              • Originally posted by UnDeR View Post
                Cand te referi la limitari de tuning la ce te referi mai exact? Gen ca ai mai putine optiuni decat in NFS Most Wanted?
                In ceea ce priveste componentele de performanta nu poti alege decat din 4 modele si mai sunt unele pe care le poti castiga la "tombola" ... Instaleaza-l, o sa te prinda, mai ales ca e multiplayer.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by yrman View Post
                  In ceea ce priveste componentele de performanta nu poti alege decat din 4 modele si mai sunt unele pe care le poti castiga la "tombola" ... Instaleaza-l, o sa te prinda, mai ales ca e multiplayer.
                  Dar in ceea ce priveste tuningul vizual e la fel ca Most Wanted?
                  Si pot sa-l joc si crackuit? Adica nu e gen WOW care necesita sa cumperi credite?

                  Comment


                  • E gen WOW. Ai optiuni gratuite si optiuni cu bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • OK... am incercat NFS World si nu pot sa ma hotarasc daca imi place sau nu. E misto ideea de "socializare" dar deranjant felul in care se misca oponentii reali in timpul cursei. Poate au lag-ul prea mare. Si mai deranjant este faptul ca trebuie sa platesti ca sa ai anumite masini si anumite piese de tuning (ce e mai misto e cu bani :P). In concluzie... o sa ma mai joc cateva zile si o sa spun daca e de recomandat sau nu. Pana acum pot sa zic ca e mai bun decat s stai sa te joci solitaire. Sau nu )

                      Comment


                      • Incercati RacerM pentru link de download bun si masini contactati-ma... daca nu am voie a pun aici linkurile !!

                        Comment


                        • De doua luni ma joc WoT(http://www.worldoftanks.com).il recomand pasionatilor de tancuri,jocul este intens,gen CounterStrike o partida durind maxim 15 minute.

                          Comment


                          • Medal of Honor 2010
                            Call of Duty Moder Warfare 2
                            Call of duty Black Ops
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Pentru cine vrea un joc cu avioane bine documentat, cu grafica buna, resurse consumate putine si cel mai important simplu de jucat:

                              Air Conflicts

                              Air Conflicts is an arcade flight simulator game set in World War II, featuring the aircraft of this period and historically inspired missions. The emphasis ...
                              Logan GPL 1.4

                              Comment


                              • Incercati Test Drive Unlimited 2
                                Keyboard error or no keyboard present.
                                Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google