Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica cele mai tari jocuri ))). Nfs the run mi-a placut la nebnie l-am terminat de 2 ori,a fost cel mai bun nfs de la most wanted ca restu' le-au facut muci. The run are un gameplay foarte misto,e plin de actiune e marfa! Dar tot mai buna era ideea de tuning plimbari prin oras fuga cu politia, pacat ca nu mai respecta stilul. Cel mai frumos a fost Underground'ul l-am jucat in disperare l-am terminat de vreo 6 ori! Foarte frumos!

    Comment


    • Pai de aia am investit in calculator....sa profit de valul asta

      Mai ales pentru Crysis 2, mor dupa seria asta!

      Comment


      • Am terminat Mass Effect 3, acum m-am apucat de Mass Effect 2. Totul la superlativ, grafica, actiunea, intriga, povestea, tot! Felicitari BioWare!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • dar te-ai jucat nu gluma. eu inca mai adun flote pentru razboi
          sigpic

          Comment


          • Abia ce-am terminat si Mass Effect 2. Ce mi se pare genial e faptul ca poti importa caracterul din 2 in Mass Effect 3, impreuna cu nivelul avut si abilitatile. Acum il reiau pe 3, batraneste, pas cu pas.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Ma apuc si eu in curand de ME 3. Diablo 3 se lanseaza pe 15 Mai. Pana atunci Mass Effect si Assasins Creed Brotherhood.

              Comment


              • Acum am terminat si eu Mass Effect 3.....:|

                Comment


                • Spuneti-mi si mie va rog ceva jocuri cu masini. Dar unele frumoase .

                  Comment


                  • NFS The Run!

                    Comment


                    • am terminat ieri Alan Wake.aiurea de tot jocu.m-au alergat aia prin padure cu topoare ,ciocane si alte alea de zici ca am alergat eu in realitate.am jucat si Deus Ex Human Revolution, la care am ramas dezamagit de final.orice as face la final tot o "sfeclesc"pentru ca asa e jocul.
                      Last edited by margelatu; 15 March 2012, 17:45.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Din pacate nu imi merge NFS The Run pe laptopul meu .

                        Si oricum NFS nu mi-a placut niciodata .

                        Comment


                        • Nici mie, dar asta e cam diferit de ce a fost NFS pana acum! Nu prea joc cu masini, asta fiind singurul pe care l-am si terminat.

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post
                            Abia ce-am terminat si Mass Effect 2. Ce mi se pare genial e faptul ca poti importa caracterul din 2 in Mass Effect 3, impreuna cu nivelul avut si abilitatile. Acum il reiau pe 3, batraneste, pas cu pas.
                            discutie cu discutie, fara tasta space.
                            eu sunt la misiunea in care atac baza cerberus. asta e finalul? al meu caracter s-a culcat cu Liara
                            sigpic

                            Comment


                            • S-a culcat cu Liara??? In Mass Effect 3??? Joci cu Shepard? Cum naibii...

                              Comment


                              • ME3, da. da' sa vezi ce aura albastra avea in jurul ei, Liara...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google