Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Placa video conteaza enorm!

    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

    Comment


    • Originally posted by margelatu View Post
      deci placa mea video e ..sucks.degeaba am proc phenom x4, 8 gigi si win 7 daca placa e naspa(nvidia 9400 gt 1 gigi).alti bani,alta distractie.
      Configuratia e acceptabila dar placa video este dezastru.

      Iti recomand Sapphire 7770, este 500-550 lei noua si are clar cel mai bun raport pret / performanta. O sa iti ruleze ok Crysis.
      '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

      Comment


      • Tocmai am dovedit Mafia 2, genial jocul, grafica, masinile, muzica, totul. Pacat ca a fost foarte scurt fix 8 ore si 17 minute mi-a luat... Sper ca va avea o continuare, pt care o sa imi pun win 7
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • am zis sa nu tin numai pentru mine sa zic si altora, THQ ofera gratis jocul Metro 2033 pe Steam, cautati pe facebook Metro (THQ) ... o sa gasiti.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • dirt 3 a jucat cineva? Cum vi se pare?
            MY CLA

            Comment


            • Tocmai am terminat NFS Most Wanted 2 (2012)

              Super joc, grafica excelenta se cunoaste ca e facut anul asta..in rest controalele cam lasa de dorit dar per total e ok.
              Imi place ca-ti poti lua orice masina vrei din joc...singurele pe care le poti debloca sunt cele 15 most wanted. E foarte rezonabil, te distrezi iti mananca timp )) Recomand tuturor impatimitilor

              Introducing the first ever gameplay footage of Criterion Games' highly anticipated Need For Speed Most Wanted. Watch as an epic race through the city turns ...

              Comment


              • Sa nu radeti dar de 2 saptamani am reluat campaniile de la HMM 3.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Assassin 's Creed 3 si World of Tanks.

                  Comment


                  • Vezi ca e un program pe net cu care poti sa scoti limitarea, sau trebuie sa faci o setare,nu mai stiu sigur. Oricum de la 82 sau la cat e limitat poti sa mergi cu 120 . Foarte tare jocul acum mi-l instalez si eu. L-am mai jucat inainte dar mi-am reinstalat win si s-a pierdut. Cu volan e senzatie maxima.

                    Comment


                    • ce level esti adyshor? eu am scos limitarea de tot, merge 140 lejer incarcat
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • level 24, cum scot limitarea, mai mult de 120 nu merge numai la vale, rar prinde 125
                        sigpic

                        Comment


                        • acum joc. dead space trei. este asemanator cu doiul.
                          asteptam si celelalte jocuri, cum ar fi: aliens, bioshock, crysis, metro, grid si multe altele
                          sigpic

                          Comment


                          • Doar NFS Shift 2 momentan ... nimic altceva nu ma poate distrage de la jocu asta genial
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Dead space 3 nu mi-a placut. Controlul asupra personajului este greoi, grafica prea incarcata...
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google