Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum este black ops 2? Merita sa imi bag iar 7 -le pentru el?)
    MY CLA

    Comment


    • Kubala si eu am zis la fel, eram FAN XP , dar dupa ce am am primit cadou un windows 7 original, crede-ma , nici macar nu se compara cu XP-ul, din niciun punct de vedere.
      sigpic

      Comment


      • am avut si vista si 7, doar pt cateva ore, am renuntat urgent la ele, si m-am intors la XP...
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Depinde ce configuratie de sistem aveti. In teste de banc, Windows 7 este cu ani lumina superior XP-ului. Probleme cu download-ul, spre exemplu, se pot trage din lipsa de suport a producatorului placii de retea sau adaptorului, fiind vorba de un driver generic sau chiar vechi, ce nu mai suporta unele protocoluri moderne, necesar Win 7.
          Acum ca unora nu le place interfata sau, cum am zis mai sus, au un sistem prea vechi, sunt lucruri ce tin de subiectivism.

          Acum sa revenim la subiectul thread-ului.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Ce parere aveti de black ops 2? Este peste wardfar3?
            @darksid3 Windows-ul este de vina, trebuie sa fac altul...Calculatorul este foarte bun...
            MY CLA

            Comment


            • Black Ops 2 este alta poveste, alte caractere, alta transpunere a faptelor. Ca gameplay e aproape la fel cu Modern Warfare 3.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Mie mi-a placut foarte mult 5-u : World at War ... Acum joc MW2 dar nu prea ma pasioneaza, nu m-a prins ca World at War... Mai sunt ceva jocuri gen World at war ? in care actiunea sa se petreaca in anii '40-50' ? nu cu tot felu de arme cu laser si detectoare de batai de inimi si snowmobile
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • am terminat ieri Singularity. e un joc mai vechi , mie personal mi-a placut.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Originally posted by kubala7 View Post
                    Mie mi-a placut foarte mult 5-u : World at War ... Acum joc MW2 dar nu prea ma pasioneaza, nu m-a prins ca World at War... Mai sunt ceva jocuri gen World at war ? in care actiunea sa se petreaca in anii '40-50' ? nu cu tot felu de arme cu laser si detectoare de batai de inimi si snowmobile
                    Medal of Honor Airborne
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • o sa va mearga pe calculatoare crysis 3? eu daca nu schimbam procesorul aveam sanse mari sa nu mai mearga multe joi nou aparute
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu sunt sigur ca imi va merge. Ideea e sa mearga grafica la ultra. Am schimbat procesor si placa video special pentru Crysis2. Toate jocurile, inclusiv astea aparute de putin timp le joc fara problema la setari maxime. Daca 3 imi face figuri schimb iar, clar! E jocul preferat...

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • care sunt cerintele minime? procesor/placa video/ram?
                          MY CLA

                          Comment


                          • printre cerintele minime se enumera si windows-ul, respect vista, 7 sau 8 http://www.go4games.ro/stiri-si-arti...istem-10364649
                            sigpic

                            Comment


                            • imi merge...doar windows-ul nu corespunde, dar il voi schimba... Pare interesant...
                              MY CLA

                              Comment


                              • deci placa mea video e ..sucks.degeaba am proc phenom x4, 8 gigi si win 7 daca placa e naspa(nvidia 9400 gt 1 gigi).alti bani,alta distractie.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google