Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi se pare mie sau armele nu se mai aud chiar "real"? Si misiunile le-au facut prea scurte.
    Da' au distrus Parisul .
    @lunganu: Iti recomand si eu un joc, un pic mai vechi (daca nu l-ai jucat), Risen.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • asa-i. vorbeam din amintiri. e bine ca mai avem timp si de joace
      sigpic

      Comment


      • Eu nu cred ca diablo 3 o sa fie o trompeta. Pe mine SC 2 nu m-a dezamagit prea tare (imi lipseste lan-ul). In general Blizzard nu-si dezamageste fanii. Insa pe mine ma seara lipsa demo-urilor.

        Comment


        • Pai tocmai ca am vazut acu' vreo doua luni un fel de leak pre-alpha la diablo 3 si parea si chiar era o portare de pe consola, cu aberatii consolistice de genu apasa la un moment dat stanga-space-nu stiu ce, bleah...
          Si era si liniar, in genu' dragon age, nu open-world.
          Sper ca finalu' sa fie altfel, dar ma indoiesc.
          Oricum nu mi-a placut diablo niciodata...astept mass effect 3 si pana atunci skyrim ramane baza
          Keyboard error or no keyboard present.
          Press F1 to continue or DEL to enter setup...

          Comment


          • Diablo a fost viata mea...cu Diablo 1 si NFS 3 (1998) mi-am inceput adevarata odisee in gaming
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • FIFA 2012:dD din '98 an de an !

              Comment


              • Assassin's Creed Revelations de vre'o 2 ore... nu stiu ce sa zic, e ok dar ma asteptam la mai mult. Oricum cred ca ma apuca dimineata jucandu-l , sper sa nu se termine prea repede...
                P.S. COD MW3 mi-a placut extraordinar de mult ca si grafica si "story", dar parca s-a terminat inainte de a-l incepe, asa de scurt a fost.
                Last edited by vasile78; 26 November 2011, 01:45.

                Comment


                • Apropo de Assassin's Creed. Am inceput de vre-o doua luni AC2 si ma enerveaza la culme (de-aia nici nu l-am terminat). Pur si simplu Enzio ala mi se pare gay. Are o voce de demoazela, se pupa cu barbatii si isi coloreaza hainele. Botezatule vezi ca l-am gasit pe bunica-tu.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Pai da, in general e gay asa ca ditamai malacu sa faca balet si sa sara pe acoperisuri etc...daca era o ucigasa era corecta treaba dar asa nu.
                    Uite de ex la blood rayne, tomb raider, venetica etc e corecta treaba s-o vezi pe una cum se misca "talentat"
                    Keyboard error or no keyboard present.
                    Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                    Comment


                    • Poate in urmatorul Assassin's Creed or sa recunoasca producatorii ca Ezio este travestita, sau iubitul lui George Michael... cine stie ce o mai fi

                      Comment


                      • MAFIA deabia l-am terminat si unrmeaza sa incep Mafia II
                        MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                        Logan din Bicaz (Neamt)

                        Comment


                        • Am terminat Nfs The Run intr-o duminica,placut jocul mai ales ca este plin de actiune. In rest ma joc de rup MW2 Multyplayer e bestial care vrea sa joace pe net astept un 'beep', ma mai distrez cu Saints Row: The Third este ceva gen GTA,dar de plictiseala e foarte bun ! Asteptam Diablo III ,sigur o as fie bestial

                          Comment


                          • Lfs (Live for Speed).Joc online dar si singleplayer.E gratuit,versiunea demo are doar 135 mb parca,cerinte pc foarte mici.Si il poti juca pana te saturi.Varianta demo include doar 3 masini si 3 circuite.Varianta full (licenta S2) costa 24 lire.Destul de dificil de jucat fara volan.Pana acum mi se pare cel mai bun simulator auto.
                            sigpic

                            Comment


                            • joaca cineva fifa 07 pe net?

                              Comment


                              • M-am apucat ieri de Mass Effect 3

                                Deja e catalogat drept, Jocul anului 2012.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google