Race Driver GRID

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Race Driver GRID

    Unul din cele mai tari jocuri de simulatoare auto cu o grafica excelenta si un gameplay pe masura
    Cum vi se pare si cine la terminat?

  • #2
    Eu inca il mai joc...E super tare jocul...Poate ca unul din cele mai frumose simulatoare

    Comment


    • #3
      Pacat ca nu'mi merge ... :

      Comment


      • #4
        Grid e unul dintre cele mai bune motoare fizice si grafice? Cred ca nu ai jucat fortza sau richard burns rally da-ti un google si cautati un review despre fortza, nu de alta dar baietii au invatat ceva geometrie diferentiala si programare orientata pe obiect inainte sa faca motoarele astea fizice
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          Mie imi place mai mult GRand Turismo 5 !
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #6
            S-a lansat Full???...Sau doar prolog???

            Comment


            • #7
              Pacat ca nu-l pot juca si eu...Nu ma lasa configuratia, Am stat o zi intreaga sa-l iau dupa dc++

              Comment


              • #8
                E super marfa...Dar parca prea realist )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  E foarte fain. Uneori prea enervant la masinile cu tractiune pe spate

                  Comment


                  • #10
                    asta da joc .. mi se pare foarte reusit ;)
                    b 89 plk

                    Comment


                    • #11
                      Si eu joc de aproape 2 ani Race Driver GRID, joc Online si suntem multi romani care ne intalnim. Cine doreste sa ni se alature ne gaseste la sesctiunea Bridgestone Challenge (GLOBAL) cu chevrolet laceti. Eu am nickname RYCHY88, mai este AdrianAlvin, urzule, Syxdayy... Cine doreste mici informatii despre joc ma gaseste la id YM marinciu_marius_10
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google