A Aparut Nfs Undercover

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Daca o fi crack-uit sa nu te astepti sa-ti mearga perfect...Mai ales cand e nou lansat ...In timp apar crack-uri mai bune
    Last edited by darksid3; 19 November 2008, 16:14.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #32
      Crack-ul n-are nici o legatura cu faptul cum ii jocul. Crack-ul ii pentru a sparge codul care iti cerea la intrarea in joc. Pentru inbunatatirea jocului ii patch-ul.
      I HAVE A !sigpic
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • #33
        Serios?...Ia mai intereseaza-te, dar asa temeinic nu dupa auzite sau impresii personale
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #34
          Care,de unde,cum,cu cat l-ati luat ca vreau si eu
          Eu stiam ca pe 21 apare.
          sigpic
          !

          Comment


          • #35
            Da asa e pe 21 apare...Adica maine
            E de vanzare pe www.Gameshop.Ro la 119ron

            Comment


            • #36
              M-am jucat. Toate seriile au ceva anume. Au un farmec. Cel mai mult mi-a placut prostreet-ul. Undercover este nou aparut si mai trebuie "lucrat" la crack. Ca nu cred eu ca asta este tot. Eu zic ca se poate mai bine la grafica. Ma joc cu detalii aproape la maxim si nu imi place grafica. In rest are cate putin din fiecare serie. De ex.: nos-ul se incarca ca la mw, se da puncte la drafting, drifting, burnout, la fel ca la underground 1. Grafica seamana cu cea din mw. Masini noi, curse noi, dar unele seamana cu cele din carbon. Ma joc, incerc sa il termin si cand o apare un crack nou o sa fie mai bine. Spor la castigat curse.

              aaa, eram sa uit. Cand fura personajul masini, va arata voua cum le fura, cum intra in masina? Ca mie nu. Doar cand pune masina in miscare si trebuie sa o conduc.

              jocul se joaca online doar cu cd key autentic;)

              si mai sunt unele chestii car enu stiu ce fac. de ex. ce face semnul ala de curent electric?
              Last edited by bogdan_1984; 20 November 2008, 13:13.
              sigpic

              Comment


              • #37
                L-am luat si eu aseara si imi place...

                Comment


                • #38
                  TWeetY de unde l-ai luat?
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by andy_x3m View Post
                    Jocul, personal imi pare o mare dezamagire. E frumos, dar engine e de tot kkt. Il joc pe o placa 8800GT Oc, kit geil ultra, ma rog calculator de crysis (si multe alte jocuri) full in DX9. E, la asta in 1280x1024, fara antialising sau V-sync la maxim agata, face frame cateodata... Nu e normal. Meniul e penibil rau de tot. Te arunca direct in joc, pe o strada. Ca sa ajungi la logatie ai un GPS, dar cred ca nu prinde semnal, nu ai o sageata care sa te duca la locatie. Grafica e un pic jenanta (pentru cerinte), un blur prost lucrat, niste refelxii negandite (pe vopsea mata se reflecta soseaua?!). Gameplay... Cum sa zic, masina e barca, la 200km/h sau la 50 m/h balanseaza fix la fel, intri cu peste 200 in ac de par si fuge un pic de cur (?!). Tuning-ul e pe pachete, sau daca vrei detaliat nu ai de unde alege nimic, 3 body kit, 4 capote... Gata vizualul (exagerez, dar cam asa e). La partea de performanta aceeasi poveste (NOS, suspensie... Nu mai sunt firme de unde sa alegi, macar de amorul artei). In rest... Ce sa zic. Mai il testez (ca sa nu zic joc) dar nu multa vreme, mai e un pic si apare GTA IV
                    Numai de bine si scuze ca "m-am lungit" atat.
                    Exact asa patesc si eu.Am tot un 8800 GT OC de la BFG si degeaba dau rezoultia pe minim..Sau pe maxim ca la fel "agatza".Mi se pare aiurea.Ma joc crysis care cere mai mult..Si merge substantial mai bine ca Undercover.Plus de asta meniu e praf..Si la masini controlu la fel..
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • #40
                      Ai pm vdmihai...
                      Pe 21 apare in Europa, insa in America s-a lansat de pe 19.

                      Comment


                      • #41
                        Stie cineva de unde se activeaza optiunea de Retrovizoare? Sa ai oglinda sa mai vezi si in spate... Merci!
                        sigpicLaureate 2007 GPL

                        Comment


                        • #42
                          Nu ai optiunea asta
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by koldun View Post
                            Stie cineva de unde se activeaza optiunea de Retrovizoare? Sa ai oglinda sa mai vezi si in spate... Merci!
                            Nu ai optiunea aia, dar daca apesi pe tasta "V" o sa-ti vezi masina din fata, adica o sa vezi si ce ai in spate, asta e singura modalitate daca vrei sa vezi daca se mai tine cineva dupa tine in spate,numai ai grija sa nu intri in ceva uitandute in spate, eu am patit asa si chiar am pierdut si cursa din cauza asta))
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Nasol jocul .Am jucat jocul vreo doua zile si deja a intervenit plictiseala .E un fel de most wanted .Placa mea grafica 7300 gt turata si aia la maxim nu prea face fata la grafica .Merge sacadat pe rezolutii si detalii medii.Asa ca trebe sa arunc placa asta daca vreau alte imagini.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • #45
                                L`am terminat de curand jocu..E frumusel..
                                b 89 plk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google