A Aparut Nfs Undercover

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by vdmihai View Post
    Pentru toti care l-ati jucat va intreb: Este mai misto ca MostWanted?
    Nuu
    sigpicLaureate 2007 GPL

    Comment


    • #62
      L-am luat si eu azi si m-am jucat. Raman la MW
      Atasez si un video.Fiind primul care ataseaza.
      La inceput m-am ca impotmolit

      Asa e si a voi???
      Last edited by vdmihai; 27 November 2008, 21:18.
      sigpic
      !

      Comment


      • #63
        Jucandu-ma Undecover am vazut inca o tampenie..Pe langa faptu ca soferu sta "drept" nu face nimic...In mers farurile sunt aprinse..Dar stopurile spate nu..Mi se pare aiurea rau.Nu-i cine stie ce si Undecoveru asta..:|
        Cumpar volan de Duster

        Comment


        • #64
          Faza cu soferu ma enerveaza si pe mine.
          sigpic
          !

          Comment


          • #65
            Bine ca se vede soferu macar,acuma sincer in mers, la peste 250KM/h nu cred ca mai ii careva atent la sofer ....Si in plus daca mai are si geamurile negre nu mai vezi nici un sofer ,
            sigpic

            Comment


            • #66
              Si pe mine ma enerveaza ca soferul nu vorbeste la mobil si nu fumeaza...Am incercat si sa deschid geamurile crezand ca are elctrice...Dar tot nu merge...Nici portbagajul nu am reusit sa-l deschid
              CARCOTASILOR!!!

              Comment


              • #67
                In TDU poti sa deschizi geamurile...Deci si cei de la EA ar putea face sa fie cat mai misto jocu..
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • #68
                  Ca recomandare ce placa grafica as putea lua pana ala 800 roni ca mai mult nu dau ca sa joc si yo nfs-ul asta in limitele bunului simt?
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #69
                    Mai margelatule, ia si tu o placa cu 512mb ram... Pana in 800 lei ai o multime de optiuni
                    ps: acum imi dau si eu seama ca in nfs nu poti sa alimentezi... Ca ar fi chiar fun (am putea face consumul pe circuit prin metoda plinului... )

                    Comment


                    • #70
                      Off daca vrei sa alimentezi vezi ca e un gta vice unde se pute face asta si aveai si indicator de combustibil.Acum am vazut ce preturi sunt la placi .Eu am ramas in urma.Tehnologiile noi s-au ieftinit. Mult
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by lucianbgl View Post
                        Mai margelatule, ia si tu o placa cu 512mb ram... Pana in 800 lei ai o multime de optiuni
                        Eu zic sa iei una de 1 gb, poate 2 sa fie sa nu trebuiasca, dar neaparat sa fie 7300, eventual LE. Bai oameni, nu mai induceti lumea in eroare. Daca are 256 megi de ram, dar niste frecvente ridicare si cu latente de pici in cap si un chipset G92... Eu zic ca rupe orice placa de la metro cu 512 rami. Daca vrei placa video, pana in 800 ron iti recomand 8800GT sau GTX, de la BFG sau Leadtek. Daca meri pe ATI un 4870 de al asus ar trebui sa te satisfaca. Depinde si de ce chipset ai pe MOBO (placa de baza), daca e un NForce cu SLI recomand sa meri pe Nvidia, daca e un chipset cu crossfire... Logic ATI. Da detalii, ce memorii ai (si nu zi 2 gb, da firma, latente si frecvente ca alea-s importante)
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Eu am 8800 GT de la BFG si sunt foarte multumit..Dar tot nu inteleg de ce crysis imi perge perfect la 1280x1024 si NFS Undercover..Mai "agata" din cand in cand,chiar daca e pe 800x600 cu minim details sau pe 1280x1024 cu maxim details
                          Cumpar volan de Duster

                          Comment


                          • #73
                            Nu conteaza memoriile sa fie de 1GB daca ii ce-i cu ea dai bani degeaba pe ea si nu te ajuta nimica chestia aia, mai bine te orientez spre ceva ATI HD4850, de 512 si 256biti care merge de rupe, sau un GFOrce tot de 512 ceva de la BFG,sau EVGA sau ceva firma consacrata si o sa fi foarte multumit de ea
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Eu nu reusesc sa il instalez! Iata si un print screen...
                              Attached Files
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • #75
                                Frumos jocu da tot la *TDU raman ;) (termint TDU si o sa termin si Undercover ...Asta dupa tezele cu subiect unic ;) ) ... In TDU e misto camera in care vezi volanu .. ceea un Undercover nu apare..... Iar in Undercover nu imi place ca acele curse ilegale se petrec ziua .......la fel ca in MW ...da tot o sa vreau sa il trec si pe asta in lista cu jocuri terminate ....;)
                                *TDU=Test Drive Unlimited
                                Last edited by NPoWer; 29 November 2008, 00:17.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google