Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    ...............................

    Am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn si respectati rivalii, daca puteti! Daca nu, continuati in spiritul vostru caracteristic de ciobanasi...aka becali george.

    .................................................. ca nu se poate sa pice steaua cu Manchester....sau la ce noroc am eu, poate pica cu aia si trec mai departe ca m-am dus dreacu....Dumnezeu cu mila!
    Nu, nu esti FRUSTRAT!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • HAHAHAHA....ce treaba are una cu alta? Eram frustrat din alte motive

      Comment


      • Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah!

        Pai bah! Nu vei scapa toata viata ta de postul asta!

        Ai scris totul acolo!

        Am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Eu, spre deosebire de tine am trait multe momente frumoase pe stadion si imi e dor de ele...sunt frustrat pentru ca o mana de nenorociti conduc acest club, cel mai mare club al romaniei si e pacat! Se puteau face lucruri mult mai frumoase decat un loc 1....asta e, Hai Dinamo!

          Comment


          • Esti pe langa subiect. Nu mi-e greu sa merg pe stadion! Nu e un motiv de a iesi in fata cu acest lucru.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Dar nu am zis ca ti-ar fi greu...si oricum daca ai merge ai fi suporter de tribuna 1....nici macar de a doua....nu mai zic de peluza! Nu compari suporterul de peluza cu restul....una e sa fi abonat si sa mergi pe vant, canicula, ninsoare, ploaie.....alta e sa fi gospodar, cum esti tu!

              Comment


              • Ai niste atuuri demne in fata mea! Irecuperabila distanta dintre noi!

                Pana una alta, inhaleaza niste aerosoli, trage aer in piept si fa cateva rugaciuni sa prindeti locul 6.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Stai putin, te crezi dinamovist si eu stelist? Ca nu mai inteleg....eu tin cu DINAMO, echipa de pe PRIMUL loc...a ta e pe SAPTE => 7! Spor acolo, vedeti cu locul 6 cum faceti....macar sa fiti si voi in "primele" locuri!

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Dar nu am zis ca ti-ar fi greu...si oricum daca ai merge ai fi suporter de tribuna 1....nici macar de a doua....nu mai zic de peluza! Nu compari suporterul de peluza cu restul....una e sa fi abonat si sa mergi pe vant, canicula, ninsoare, ploaie.....alta e sa fi gospodar, cum esti tu!
                    Cu alte cuvinte Finule..poti merge pe stadion la fiecare meci in parte ,sa stai in dreapta lui Borcea sau dreapta lui Becali in tribuna oficiala si tot nu o sa poti fi mai presus de PELUZA

                    Deci una e sa te bata ploaia/vantul/ninsoarea/brichete/petarde/fumigene si alte intemperii in cap si una e sa stai la tribuna oficiala la caldura si sa fii servit de hostesse cu mancare si sampanie si alte bauturi racoritoare A-LA-BOTU-CALULUI.

                    Comment


                    • Nu. Sunt stelist si imi pot sustine afirmatiile prin:
                      - jocul prost
                      - 0 performante notabile
                      - lot subred si slab valoric
                      - 0 investitii

                      Putem dezvolta aceste subiecte.

                      Ca si idee, in meciurile cu contracandidatele nu ati miscat si/sau ati castigat prin niste minuni......

                      Reversul il reprezinta Steaua care a pus la colt fara niciun drept de apel locurile 1 si 2 dar s-a incurcat in echipele mici.
                      Totodata, Steaua a jucat mai bine in Europa, s-a calificat (de tine e foarte strain acest lucru), concluzia mea este ca actualul clasament este mincinos.

                      @Marian

                      Trebuie sa iau in glanda vant, scuipat, sticle si alte cele ca sa invat si eu un pic de fotbal, na acum .
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • In mintea ta aia creata e mincinos.....am avut 3-4 ani in care am rupt tot ce insemna rival si tot pe 6 am terminat! Trage tu concluziile.....Am avut an in care am spulberat pe rapid tur-retur si voua v-am dat jet la fel! Si tot nu am iesit campioni....cu echipele mici se castiga un titlu! Derby-urile sunt meciuri de 1x2!

                        Dinamo a jucat bine, mai putin ultimele 3-4 etape cand au lasat turatia mai joc, in mare parte a fost folosita aceeasi echipa, cat sa alerge si aia?! E normal sa mai pice....lasa ca face Cristi 3-4 transferuri si la anul va salutam din grupele UCL....dracii o sa te ia!

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          @Marian
                          Trebuie sa iau in glanda vant, scuipat, sticle si alte cele ca sa invat si eu un pic de fotbal, na acum .
                          Iti dai seama,,cum o dai cum o sucesti tot nu e bine daca stai acasa in fata tv-ului esti gospodar,daca vii la stadion si stai in tribune,iar esti gospodar

                          Comment


                          • CU SCUZELE DE RIGOARE

                            Haaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaha ahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaa hahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahaha hahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaah ahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaha!


                            Bai lasa-ma ca mor aici!

                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Asta e apelativul folosit....mergi in peluza 3-4 meciuri si o sa auzi, bine, la voi nu mai vin suporterii de peluza! Vin doar gospodarii, cei care nu stiu cu adevarat ce inseamna steaua.....pacat! In 8 ani nu am luat o petarda, un baston, o sticla, o nimic...asta cu peluza e o idee preconceputa de muieri!

                              Comment


                              • Ma faci sa ma prapadesc de ras.

                                Daca ai capu' mare e normal . De-aia n-ai luat ca te evita lumea, ce-or fi zis aia de aruncau, bah, hai sa mai dam si-n altii nu numai in capatanosul ala .
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google