Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportul-Concordia 1
    Astra -CFR Cluj 2
    Tg. Mureş-Dinamo 2
    Pandurii Tg. Jiu- Ceahlaul 1
    U Cluj-CS Mioveni 1
    Otelul -Petrolul 1
    Steaua-Sibiu X
    FC Vaslui-Rapid 1
    ________________

    Comment


    • Sa vina militia!

      Pai cocosi, daca astia bat campii cum sa nu te enervezi? Nu vezi ce viseaza unii, cica nu stie Dinamo cum e sa fie campioana...cand doar eu am trait 4-5 titluri in care de doua ori event. Nu stiu ce echipa are 2 eventuri in 4 ani dupa 2000 si nu stiu cati dintre gospodarii de aici care se dau stelisti au habar ce e ala event...in fine plus ca Dinamo este ultima CAMPIOANA din Bucuresti. steaua nu a mai luat titlul de FIX 6 ani! Campionii #$%* sunt ei!

      Comment


      • nu ma dimano e cea mai campioana...la rusinica in europa
        caini latra, oile fac performanta pe plan european, mai aduna puncte pentru a noastra tara
        cu latratul o sa ramaneti multi ani de acum inainte....

        Comment


        • dinamo campioana , cea mai tare gluma

          Comment


          • steaua = copilul de haur, adi de la valcea

            A cantat gigi manele ieri))))) ce tarani mama ce tarani )

            Eu nu -mi mai prind mintea cu stelistii de tastaturica, probabil in 98 cand cumparam primul fular cu dinamo(il am si acum) si am mers in stefan cel mare la meci, multi dintre cocosi faceau clatite cu buny
            Last edited by Champion; 17 December 2011, 10:03.

            Comment


            • Frate..PE BUNE deveniti PENIBILI si va umpleti de PENIBIL pana peste cap cu posturile de mai sus.
              Sa vorbiti la anul ce vine de cat de campioni sunteti si sper sa o vedem si noi pe dinamo in Europa ca sa avem ce discuta pe aici.
              Pana atunci ..JOC DE GLEZNE si MERGETI PE BURTA ca e apa EXTREM de mica la mal !!

              Mie unu imi pare rau ca nu avem si noi pe aici colegi sa tina cu Vaslui,Rapid,Otelul ca sa discutam despre ceva interzis voua...Liga Campionilor/Europei INTERZISA cainilor ...Si acu pe bune la TV se vorbeste doar de STEAUA/RAPID/VASLUI/OTELUL,ETC,,de dinamo nu a mai fost pomenit nimic nimic nimic nimic nimic nimic nimic nimic pe nicaieri

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Steaua va trece de Twente dar apoi da de Shalke....si ala e finalul!
                Deci 2+2= 4 meciuri . Cealalta numaratoare iti dadea maxim inca 2 meciuri.

                Sa ne pastram cu picioarele pe pamant, Twente nu-i Heerenveen, sunt echipa buna. Steaua trebuie sa joace bine pentru a trece de Twente.

                Originally posted by Niki B View Post
                Hai ma campionule...

                Si eu is dinamovist, dar sa nu aberam incontinuu ca nu castigam nimic. Zic si eu... Steaua a facut un meci bun, s'a calificat meritat (dupa parerea mea), i'am felicitat pt. asta, DAR GATA!

                Nu stiu daca in ultimele 20 de pagini am vazut macar un post constructiv, despre orice eveniment din fortbal. Doar "huo", m$%e etc. Ti se pare normal?
                Da-mi voie sa-ti dau dreptate.
                Last edited by mr.K; 17 December 2011, 11:42. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Steaua va juca bine si va scoate pe Twente, o sa vezi! Asta daca cercopitecul nu va face iar schimbari pe la echipa. Consider ca pastrarea lui Ilie Stan pe banca si rabdarea avuta cu el (culmea!!!) a contat extrem de mult in ecuatia calificarii....hahahah, o dau in Ilie Dumitrescu.

                  Dinamo nici nu are nevoie de presa si de prezentarile de acolo, Dinamo tace si e pe primul loc! Ala parca se premiaza!
                  Last edited by PCH; 17 December 2011, 16:12.

                  Comment


                  • Vom felicita echipa care va fi la final pe primul loc. Ca nu stiu niciun sport la care sa se premieze pozitiile intermediare/temporare.

                    Comment


                    • Vezi ca am salvat postul asta al tau si prin mai o sa ti-l pun sub nas

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Marian View Post
                        Frate..PE BUNE deveniti PENIBILI si va umpleti de PENIBIL
                        Mie unu imi pare rau ca nu avem si noi pe aici colegi sa tina cu Vaslui,Rapid,Otelul ca sa discutam despre ceva interzis voua... nicaieri
                        Eu tin cu Otelul...am baiatul inscris la echipa de copii a Otelului...ma duc meci de meci cand joaca acasa...in deplasare e mai greu pentru ca mai am o fetita,o sotie, o casa si un servici care nu imi permite acest lucru...in fine...nu postez aici pentru ca aici Steau-Dinamo e mereu derby...nu conteaza ca cele doua nu se afla pe locurile 1-2.
                        Si...ca si in campionatul trecut...jucatorii Otelului nu au fost pe prima pagina a ziarelor ...pitzy...Bamboo etc...iar sefii de la Otelul nu fac show pe la tv cu declaratii pompoase...tac si fac.
                        Bine ...acum o sa fiu "tamponat" pentru faptul ca Otelul nu a facut nici un punct in grupe...corect...nu au facut..pentru ca suntem o echipa mica...tanara...dar jucatorii au invatat ceva din aceasta experienta...si nu in ultimul rand...nu am luat bataie la scor cu echipele adverse care au fost mult mai valoroase ca Otelul.
                        Sa castige cine e mai bun.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu am cum sa iti spun ca s-au facut de ras pentru ca nu e chiar asa....am vazut 2-3 meciuri, inclusiv cele cu Basel unde Otelul a jucat bine, a dominat dar lipsa de experienta si probabil emotiile si-au spus cuvantul. Eu nu am ce repros sa fac acestei echipe, au fost altele cu pretentii mai mari in grupe si s-au facut de ras. Raman la parerea ca momentan nu avem nicio echipa demna de UCL. E o palarie prea mare pentru noi.

                          Comment


                          • Originally posted by valeriuciprian View Post
                            1....Eu tin cu Otelul...am baiatul inscris la echipa de copii a Otelului...
                            2....Bine ...acum o sa fiu "tamponat" pentru faptul ca Otelul nu a facut nici un punct in grupe...corect...nu au facut..pentru ca suntem o echipa mica...tanara...dar jucatorii au invatat ceva din aceasta experienta...si nu in ultimul rand...
                            1....Sa dea Dumnezeu sa il vedem pe baiatul tau la NATIONALA si sa joace si la Steaua,ca la Dinamo nu are ce face si pe unde juca !

                            2.... Mie unul mi-ar pare rau si de Dinamo daca ar juca in grupe si nu s-ar califica, ca nu sunt atat de CAINE la suflet incat sa ma bucur aiurea in tramvai ca ne facem cu totii de ras in EUROPA si mancam bataie.

                            De Otelul Galati ,iarasi imi pare rau de ei ca nu au facut o figura frumoasa in liga,,,dar asta e ,doar asa castiga EXPERIENTA si anume JUCAND undeva prin Europa si nu ca altii care doar LATRA LATRA SI IAR LATRA si nu ajung decat sa se umple de rusine si tot ei striga LUPU LA STANA !!

                            Ps..Valeriu..mai intra si tu pe aici sa discutam,,ca de ""dujmani"" ne-am cam saturat si numai avem ce discuta cu ei despre Europa ca nu au EXPERIENTA

                            Comment


                            • Valeriu, mai intra si tu pe aici sa mai vorbesc si eu cu cineva care castiga ceva, un titlu de campioana...o supercupa nu ca altii care fac revelion ca au iesit din grupa cu larnaka si haifa...zici ca sunt orase pescaresti!

                              Marian, la steaua nu sunt conditii pentru copii si juniori, mai au una sau doua grupe pentru ca sunt obligati de federatie, altfel nu pot activa. Acum serios, Dinamo are o pepiniera mai buna...

                              Comment


                              • Fac pariu cu tine ca baiatul lui Valeriu dupa Otelul tine cu STEAUA !
                                Si mai fac un pariu cu tine PCH ca daca ai face un baiat si tu ar iesi tot un STELIST asa cum taicamiu este RAPIDIST si eu STELIST!
                                Asta ar fi lovitura suprema pt tine si anume sa strige viitorul tau baiat FORTZA STEAUA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google