Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se vand casete pe parbriz cu meciurile stelei din europa ))

    Comedie- real madrid - steaua , steaua- liverpool
    Drama steaua napoli, boro- steaua

    000000000000000000000000000000000000000

    Comment


    • Da' cu dinamo ai gasit vreuna?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Lasa ca ala cu nentori e de pe vremea cand romania era granarul europei....daca tot esti nostalgic si preferi perioada aceea de ce nu te uiti la meciul cu Hamburg sau cel cu Inter? Sau acel meci direct din ghencia, imediat dupa ce ati ciordit cupa aia care nu mai exista in prezent?

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          PRIMA VICTORIE!
          Cu o fosta castigatoare a campionatului Republicii Moldova.




          Alea cu 17 Nentori si cu Poltava sunt preferatele mele. Le am pe un USB stick care e tot timpul la TV, cand am chef sa rad un pic, ma uit la finalul meciurilor.
          ))) stiu ca o sa fiu offfff topic dar asta e preferatu meu de departe

          ))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • ))) stiu ca o sa fiu offfff topic dar asta e preferatu meu de departe
            Ala e masacru, nu meci de fotbal. Executie in direct. Oaspetii sunt in verde. O fi jucat cu Hamburg?

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              Da' cu dinamo ai gasit vreuna?
              ))) de europa zici nu ? )))))))))) au si ei dar cu echipe mullllt mai titrate ..) 17 neuroni, voscla plosca ))))
              baaaaaaa iatzi facut celebrii pe astia
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • De Elfsborg a auzit careva? O fi orasul ELFILOR?

                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                Asa, mai recent.
                Totusi, proaspta proaspat e ala cu Poltava.

                Comment


                • Cainii Vs Zimbri o victorie cu rasunet mondial. Sigur au auzit si aia in Canada de victoria cainilor si sunt pe primul loc la stiri ca au batut pe cineva in Antalya

                  Comment


                  • si sunt pe primul loc la stiri ca au batut pe cineva in Antalya
                    In sfarsit. Ca mai era putin si se intorceau in tara fara vreo amarata de victorie de la turneul la care au mai participat Barca, Milan, Porto si Boca Juniors.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Ala e masacru, nu meci de fotbal. Executie in direct. Oaspetii sunt in verde. O fi jucat cu Hamburg?
                      ))) parca au mai jucat ei cu unii in verde de erau tribunele tot ca acuma de plimne ..parca de prin grecia de facea maimuta aia de turcu cu borcica galerie))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Au atatea infrangeri in Europa ca umpli un server cu ele, cine sa le mai tina minte.

                        Comment


                        • Ma doare MUCII,,lor le incape pe o singura pagina de site tot PALMARESUL iar pe vreo cateva zeci de pagini de net le incape tot ""NEpalmaresul""

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            De Elfsborg a auzit careva? O fi orasul ELFILOR?

                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                            Asa, mai recent.
                            Totusi, proaspta proaspat e ala cu Poltava.
                            lobont....marele portar))) se ruga ce facea aolo langa bara)?

                            am mai gasit o victorie a lui dinamo
                            Dinamo Bucharest - Olimpia Balti 5-1 )))
                            Last edited by DISSSEL; 7 February 2012, 12:02. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Din aceeasi Republica Moldova. Propun ca Dinamo s ajoace in Europa doar cu echipe de peste Prut. Asa mai au si ei cate o victorie.

                              Cica in Liga a 12-a din Germania, o echipa are NOCTURNA. OMG!


                              De sîmbătă revin acasă! » Steaua se va antrena din nou în Ghencea
                              Bun asa.

                              Paito a fost aşteptat în miez de noapte la aeroport de către dinamovişti, însă apărătorul a ales Vasluiul.

                              Alt "transfer" al lui Dinamo.
                              Last edited by mr.K; 7 February 2012, 12:15. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Brandan joacă împotriva lui Twente şi pleacă! » Chinezii s-au înţeles cu Steaua
                                Chinezii s-au înţeles cu roş-albaştrii privind trecerea argentinianului la Tianjin Teda pentru un milion de euro.

                                Pablo Brandan va pleca de la Steaua. Chinezii de la Tianjin Teda, care se află şi ei în cantonament în Turcia, au fost special la partidele de pregătire ale roş-albaştrilor pentru a-l urmări pe sud-american. Entuziasmaţi de faptul că Pablo poate juca atît mijlocaş central, cît şi fundaş stînga, au hotărît să plătească un milion de euro, suma cerută de Becali pentru a-l lăsa să se transfere.
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google