Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promiti???

    Comment


    • Eu vad Olanda terminand pe primul loc in grupa noastra,pe locul II vad pe Franta sau Romania si pe ultimul loc pe italieni

      Comment


      • Da, promit!!!

        Comment


        • Cred ca aproape nimeni nu se gandea ca Italia o sa o ia cu 3-0 de la Olanda, echipa ce a terminat in grupa dupa Romania.
          Mai ramane sa le-o tragem si noi italienilor si sa trecem impreuna cu Olanda de grupe. Le-am scoate figurile din cap si italienilor si francezilor.
          It's nice to be important but it's more important to be nice!

          Comment


          • Mi-e mila de saracii jucatori romani in meciul de vineri

            Comment


            • A doua echipa macelarita la EURO este Rusia , care a luat bataie cu 4-1 de la SPANIA.
              Suedia-Grecia 2-0.
              Forza Steaua

              Comment


              • Eu cred ca cei care spun ca Romania va trece de grupe se amagescc degeaba! Cat de patrioti am fi, trebuie sa recunoastem ca, RO nu joaca mai nimic si ca vineri ne va iesi fotbalul din cap odata cu meciul impotriva Italiei. Dar sa dea D-zeu sa ma insel si sa trecem de grupe. HAI ROMANIA!!!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Daca tot vorbim de fotbal,nu s-a gandit nimeni sa incingem un meci pe sintetic in tineretului(pentru cei din Bucuresti) ? Ar fi marfa .
                  sigpic

                  Comment


                  • David Villa este actualul golgeter de la EURO cu 3 goluri, toate marcate ieri impotriva Rusiei.Golul 4 al Spaniei mi s-a parut "pozitie afara din joc" dar ce mai conta...Era 3-1.
                    Multa lume, putini oameni...

                    Comment


                    • Cu Nicolita in teren nu ai cum sa bati o campioana mondiala!!!)

                      Comment


                      • Ce bulan au avut turcii aseara , au batut in prelungiri.
                        Forza Steaua

                        Comment


                        • In seara asta cine joaca?

                          Comment


                          • Cred ca stiti bancu virgula care circula cu Nicolita: Romania-Franta 2 la 1, toate golurile inscrise de Nicolita )


                            Cu Italia va fi un joc pe viata si pe moarte, la final 2-1 pt Romania.

                            PS: dar nu toate golurile date de Nicolita

                            Comment


                            • Octavian ai fost pe aproape,putea fi 2-1 pentru romania daca nu rata mutu,oricum per total e bun si egalul

                              Comment


                              • Scriam mai sus ca ne va iei fotbalul din cap cu italienii! Se pare ca m-am inselat si baietii au aratat altceva fata de meciul cu Franta! Am avut si noroc dara asta e altceva.... Mai avem un hop cu olanda de care sper sa trecem cu bine si astfel sa ne bucuram cu olandezii in sferturi! HAI ROMANIA!!
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google