Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    au jucat prost ai nostri au pierdut cu 1-0,sau vazut calificati si nu au jucat mai nimic,pacat ca nu au stiut sa isi apere blazonul

    Comment


    • #92
      Pacat...mare pacat... Nu au mai avut motivatie. Una e cand joci stiind ca deja esti calificat si nu conteaza scorul si alta e atunci cand trebuie neaparat sa scoti un rezultat bun.
      In tara momentan.

      Comment


      • #93
        astazi este mare derby..va uitati la meci???

        Comment


        • #94
          Originally posted by SUPERCAR
          au jucat prost ai nostri au pierdut cu 1-0,sau vazut calificati si nu au jucat mai nimic,pacat ca nu au stiut sa isi apere blazonul
          Sunt neseriosi...Nu-i motiveaza decat banii.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #95
            Steaua-Dinamo.....Eu zic 1-2....Hai Dinamo!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #96
              Steaua joaca slab
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #97
                Hai sa dau si eu un pronostic: 1-0 :p
                numar secundele

                Comment


                • #98
                  Stiu ca Steaua joaca slab..Si Dinamo joaca slab, dar sper sa castige in seara asta..

                  Comment


                  • #99
                    Nu stiu ce se intampla cu echipele astea,s-au prostit toti.Si castiga o tarna de bani !!!
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Marius, ai vrut sa spui 1-0 ptr Dinamo, nu??

                      Comment


                      • Nu prea. Is stelist pana la moarte. Vine cineva la meci? Eu am luat bilet dar nu stiu daca ajung ca am treaba azi prin Slobozia.
                        numar secundele

                        Comment


                        • Originally posted by D-FENS
                          Nu stiu ce se intampla cu echipele astea,s-au prostit toti.Si castiga o tarna de bani !!!
                          Nu castiga cine stie ce... Sumele aruncate de catre patroni prin presa sunt doar pentru imagine si pentru a-i destabiliza pe adversari. Atat Dinamo cat si Steaua joaca prost pentru patronii nu se tin de cuvant, platile le fac cu intarziere samd... nici eu n-as lucra daca patronul nu m-ar plati ca doar vorba aia... el se face ca ma plateste, eu ma fac ca lucrez... deh... Romania tara tuturor *****.

                          Comment


                          • Eu as vrea sa merg la meci dar din nefericire astazi muncesc..Pana maine dimineata..Asa ca vad meciul la TV...

                            Comment


                            • Sp!ke ,daca e asa e scarboasa treaba,oricum castiga bine in comparatie cu cei de rand.Sa nu uitam ca sunt romani care la sfarsitul lunii aduc cateva mil.amarate in casa iar fotbalistii nostrii trebuie sa alerge 2 ore si castiga cat altii intr-o viata
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Bine zis... dar cu sunt ei de vina ca eu habar n-am sa dau cu picioru-n minge? asta e... meseria lor e admirata in public, a mea... mai bine tac ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google