Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Like! .
    My ride

    Comment


    • Originally posted by mr.k View Post
      au suporteri bre. 151 fix.

      oare mircea solcanu o avea intrarea libera la stadion, facand parte dintre cei care ofera gaura? Doamne, ce suporteri au si astia de la dinamo!
      )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))) mor )))))))))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Cica steaua....de fapt becali, a inchiriat un pogon de pamant in zona Glina si acolo veti juca meciurile de acasa!

        Comment


        • zona Glina
          Binecunoscuta zona cu un adapost pentru patrupede.
          Lasa-ne, nu venim peste casa voastra.

          Comment


          • Spune-i asta lui George! Oricum e obisnuit sa joace cu stadionul gol sau doar cu 2000 de ultrasi in papuci care il injura!

            Comment


            • Spune-i asta lui George! Oricum e obisnuit sa joace cu stadionul gol sau doar cu 2000 de ultrasi in papuci care il injura!
              Ce gol era stadionul la ultimul meci.... 2000 de suporteri pe metru patrat.

              Comment


              • 140 de stelisti restul cetateni, gospodari, oameni simplii! Privitori

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Oare Mircea Solcanu o avea intrarea libera la stadion, facand parte dintre cei care ofera gaura? Doamne, ce suporteri au si astia de la Dinamo! ...Esti nebun? Cum sa stau eu intre Mircea Solcanu si Savulescu? Imi e frica si sa ma aplec sa-mi leg siretul.
                  Sa inteleg ca anul asta se va tine PARADA GAY pe Arena Nationala ?

                  Originally posted by PCH View Post
                  140 de stelisti restul cetateni, gospodari, oameni simplii! Privitori
                  Cred ca pe astia 140 de stelisti i-ai vazut prin plasma aia care tremura de frica sa n-o arunci prin termopan, ca imaginea daca ti-o arata live/reala si vedeai ADEVARUL faceai POC poc cu plasma pe caldaram

                  Comment


                  • Eu am trait de multe ori, PE VIU ce inseamna un stadion plin....nu ma impresioneaza asa usor chestiile marunte!

                    Eu nu mai pot sa tin cu astia, uitati cat a furat Dinamo in ultimii ani!

                    Incredibil.

                    Groaznic!
                    Last edited by PCH; 28 February 2012, 19:15. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Cand punem mah, pronosticurile?
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Maine! Am zis!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • De filmuletele alea nu ai nimic de zis, terminatule!?

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Eu am trait de multe ori, PE VIU ce inseamna un stadion plin....nu ma impresioneaza asa usor chestiile marunte!

                            Eu nu mai pot sa tin cu astia, uitati cat a furat Dinamo in ultimii ani!

                            Incredibil.

                            Groaznic!
                            Uite aici cum A FURAT-O Dinamo 1-3 gol Nila 90+2

                            HD!

                            Comment


                            • Da, super! Altu mai ai? Eu am zeci!

                              Comment


                              • Zeci am si eu.
                                Nu mai spun cate titluri am in plus, cate cupe am in plus, nu mai amintesc si chestiile internationale, ca trebuie sa cautati pe goagal sa vedeti ce-s alea.

                                Si cum ultimul meci conteaza, deocamdata poti doar sa astepti. Doar voi erati aia cu faptul ca istoria nu tine de cald.
                                Prezentul, tata, prezentul.

                                PS: bine, voi n-aveti nici istorie, dar asta e alt aspect.
                                Last edited by mr.K; 29 February 2012, 11:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google