Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tatarusanu ce o cauta la lor.....a, stai ca mi-a picat fisa, el il cunoaste pe CAVANI! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Comment


    • Tu nu intelegi ca insasi Torje are indoieli privind convocarea?

      Comment


      • Si ce treaba am eu cu Torje....la ce convocari face Piturca, nu ma mira!

        Comment


        • Si ce treaba am eu cu Torje....
          Daca ma apuc sa caut ce ziceai de asta, pfaiiiiiiiii....n-ai nici o treaba, asa e. Supertransferul s#*ii.

          Moti o fi in lot? Sa fie un fumator in lot, daca tot s-a retras Chivu.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Marian View Post
            Vai STEAUA voastra ati ajuns sa veniti cu neveste si copchii de acasa ca sa fiti si voi 101++ dalmatieni pe National Arena Nici nu vreau sa ma gandesc cate INJURATURI vor suporta bietele femei de ziua lor in luna lui MARTISOR ! Vor avea ""MARTISOARE"" cat pt inca un an de zile de la meciul cu Gazu Metan
            Deci cum am aflat eu - ma suna o tipa si im i zice razand "astia de la dinamo le e frica sa nu se faca de kkat pe arena nationala si au dat liber la femei pe stadion )))) sub aspectul ca e luna femeilor - penibil "
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Au suporteri bre. 151 fix.

              Oare Mircea Solcanu o avea intrarea libera la stadion, facand parte dintre cei care ofera gaura? Doamne, ce suporteri au si astia de la Dinamo!
              Last edited by mr.K; 28 February 2012, 16:37.

              Comment


              • Lasa ma ca e bine, daca au pus intrarea libera pentru doamne si domnisoare puteti veni si voi gratuit la un spectacol adevarat! POC, capacul

                Comment


                • Oare Mircea Solcanu o avea intrarea libera la stadion, facand parte dintre cei care ofera gaura? Doamne, ce suporteri au si astia de la Dinamo!
                  Lasa ma ca e bine, daca au pus intrarea libera pentru doamne si domnisoare puteti veni si voi gratuit la un spectacol adevarat! POC, capacul
                  Esti nebun? Cum sa stau eu intre Mircea Solcanu si Savulescu? Imi e frica si sa ma aplec sa-mi leg siretul.

                  Comment


                  • Tie iti recomand sa stai langa Mimi Stoica

                    Comment


                    • O sa vin doar sa vad Steaua in Europa, cand o sa pot, nu ma car eu pana la Bucuresti sa vad ce? Dinamo cu Gazul?

                      Comment


                      • Pai nu ai ce cauta tu, la un meci al lui DINAMO! Asta e clar...

                        Nu te-a invitat nimeni la meciul liderului, nici pe PAU! Aveti nevoie de examene, cursuri de reeducare, crezi ca gata, te lepezi de cacareze peste noapte! E greu!
                        Last edited by PCH; 28 February 2012, 16:49.

                        Comment


                        • moaaaa ce lovitura a dat PCH ...
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu te-a invitat nimeni la meciul liderului, nici pe PAU! Aveti nevoie de examene, cursuri de reeducare, creza ca gata, te lepezi de cacareze peste noapte! E greu!
                            Am nevoie doar de 5 lei cat costa biletul. Cat 2 merdenele.


                            moaaaa ce lovitura a dat PCH ...
                            Imi e greu sa simt ce zice PCH, mai mult ma tem de Savulescu.

                            Eu vin sa sustin Gazul, sa imi scada factura de la EON.

                            Comment


                            • Hahahaha...culmea, eu am fost la Gaz Metan - Austria Viena cand au jucat la Cluj! Macar atat am si eu de la experienta cu cluj.

                              Comment


                              • Forza Gazul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google