Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    In secunda 38 se vede cum gunoiul numit M. Niculae se crede la K1 si ii aplica aluia din spate una peste moaca.
    Aseara din ce unghiuri aratau aia faultul lui Niculae nu prea s-a vazut destul de clar COTUL in moaca aluia.
    Dar aici in rezumatul asta al tau Cuscre se vede destul de CLAR cum LUPTATORUL K1 a dat un cot cu sete in jucatorul Otelului. Rusine sa va fie...haita de maidanezi ce sunteti, rusineeeee.

    Ps....ia sa vedeti pe YOU TUBE un clip al unui PECHINEZ........ http://www.youtube.com/watch?v=KB8sdjzwF8s

    A se vedea si ""comentariile "" de mai jos
    Last edited by Ivan Marian; 22 March 2012, 11:42.

    Comment


    • Bai Cristineilor, la modul serios, ma doare capul de nervi, nu vreau sa postez aici ca sigur imi iau ban sau inchid intunecatii threadul si vom fi nevoiti sa deschidem altul ..dar in momentul in care golgeterul campionatului si capitanul eschipei este eliminat GRATUIT, de o maniera grosolana in deplasare cu campioana si inainte iti da galben la toata apararea pentru a rata urmatorul joc e strigator la cer. Problema mea e ca la urmatorul meci, foarte greu, eu nu am aparare si cel mai bun marcator in echipa. La Danciu inca nu sunt sigur ca a fost sau nu, am vazut ca ia dat peste picior. HOTII HOTII HOTII...nu mai zic eliminarea din regie. Pazkani, sa faci spumite.

      Comment


      • Hotomanilorrrrrrrrrrr!

        Raus d-acilea fiti-ar prostii ai dreacu!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Deci eu pe aia de la Digi ii @#t pe ei si m@#a lor de comentatori tampiti si dinamovisti. Pana si eu pe jumatate asomnoros am vazut ca Danciu a cazut ca se lovise de umbra lui si aia ii dadeau ca a fost penalty. Pana la urma si comentatorii au acceptat ca a fost gratuit acordat. Doar unii dinamovisti nu observa asta.

          dar in momentul in care golgeterul campionatului si capitanul eschipei este eliminat GRATUIT, de o maniera grosolana in deplasare cu campioana si inainte iti da galben la toata apararea pentru a rata urmatorul joc e strigator la cer
          Cat despre Niculae, l-am urmarit de multe ori, in alte meciuri, ce face cand e cu spatele la adversar. Acelasi lucru. Nu mai spun ca sare la minge cu genunchii in spinarea adversarului, cu cotul in gatul adversarului.
          Asta ar lua rosu meci de meci, daca ar fi arbitrii corecti. Melcu' dreacului de analfabet.

          Auzi, Sageata.
          Era odata un MELC numit SAGEATA.

          Dar vine si partea buna: inca 5-6 rezultate la fel ca ala de aseara si nu ne mai fac de ris in Europa.


          Daca imi poate raspunde PCH: Alexe a fost pe teren aseara? Sau ati jucat in 10 si apoi in 9?

          Ps....ia sa vedeti pe YOU TUBE un clip al unui PECHINEZ........ http://www.youtube.com/watch?v=KB8sdjzwF8s

          A se vedea si ""comentariile "" de mai jos
          Comment:
          Javre securiste, va credeti smecheri dar nici sa furati nu stiti. Cate penaltyuri va trebuie ca sa castigati un meci?
          Last edited by mr.K; 22 March 2012, 11:58. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Alt comment de acolo

            Aoleu, Dinamo "Penalty" Bucuresti se plange de arbitraje. Daca ar incepe fiecare meci cu 1-0 sau 2-0 pt Dinamo in loc de penaltiuri gratuite, atunci poate-poate aveti si voi sansa la campionat. Hotomanilor!
            De aici incolo eu propun ca dinamo sa plece de la inceputul meciului cu 2 goluri avans! In felul asta au si ei sanse corecte la titlu si poate poate or juca la final in Europa

            Cine este pt?

            Comment


            • Probabil Pecehasi.
              Eu propun varianta: advsersarii lui Dinamo sa inceapa cu 2 goluri avans, iar Dinamo sa primeasca 2 penalty-uri pe care sa le execute Munteanu. Poate rateaza macar unul.

              Comment


              • Sa vezi cascadorii rasului cu Vaslui! Haaaaaahahahahahahahahahahahahahahhahaha!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Sa vezi cascadorii rasului cu Vaslui! Haaaaaahahahahahahahahahahahahahahhahaha!
                  Daca se joaca pe bune, fara arbitri corupti, cred ca Vaslui face instructie cu patrupedele.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Poate rateaza macar unul.
                    Ala le rateaza pe toate 3 sau 4 sau 5 sau 10,,ca tot un mare RATANGIU va ramane.

                    Comment


                    • Io cred ca si Rapidul ii pune capra pe astia de la Dinamo. Daca au reusit si aia de la Sportul, care n-au bani nici sa treaca strada pe la zebra.

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Sper sa batem pe vaslui si pe tigani si sa inchidem gura la multa lume.
                        dada , viseaza frumos , aia va baga iar la cotet ,de data asta in lat.
                        Originally posted by Eu4yas View Post

                        Daca la Danciulescu a fost penalty INSEAMNA CA ESTI PARALEL CU FENOMENUL FOTBAL!
                        ce sa stie coiotul de penalty , nici nu stie cum sa dea in mingie si el vede penalty , cum sunt multi romani , a vazut el penalty la televezor.

                        eram oricum sigur , dupa faza cu primu loc , acuma au inceput cu arbitrajele , rusine mi`ar fi , rusine.

                        Comment


                        • dinamo campioana penalty-urilor

                          Comment


                          • eu cand va ziceam ca unguru` de pasckany si catelu` de borcica joaca la pacanele cu sandu si mitica

                            Comment


                            • toti joaca la pacanele ma , stai linistit .
                              treaba sta in felul urmator , dinamo zice pa pa la campionat , viseaza in continuare la UCL(dar e bine macar ca se antreaza)si o sa pice in europa cu o echipa de desculti (care binenteles ca o sa`i puna cu botu pe labe , ca in fiecare an)

                              becali a prins glas , a vazut ca merge cat de cat echipa si iar e razboinic . i se ofileste si lui sabie.

                              Comment


                              • Originally posted by CataFOF View Post
                                dada , viseaza frumos , aia va baga iar la cotet ,de data asta in lat.

                                ce sa stie coiotul de penalty , nici nu stie cum sa dea in mingie si el vede penalty , cum sunt multi romani , a vazut el penalty la televezor.

                                .

                                Unde era fotbalistul Tu cu PAU...vedetele din fifa 08

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google