Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

    Astazi incepe cm din africa. Cu cine tineti si ce pronosticuri dati? Imi pare rau ca nu sunt si romanii nostri acolo dar e mai bine asa. Decat sa ne faca de ras, mai bine sa stea acasa.
    Personal tin cu argentina, spania si olanda. Din trei sper sa am noroc cu una!

  • #2
    Eu tin cu Germania. Alles Gute.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Eu tin cu Spania!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Eu zic ca va castiga Brazilia. Dar tin cu Anglia.

        Comment


        • #5
          atata timp cat Romania nu e prezenta tin cu toti Vreau sa vad spectacol..jocuri frumoase si fara blaturi !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            eu tot cu Germania uber alles tin .
            dar ca orice campionat mondial care se disputa in afara europei va fi castigat de o echipa non europeana.
            este o regula nescrisa a campionatelor mondiale. se disputa in europa castiga europa se disputa in afara castiga o echipa non euro

            Comment


            • #7
              Inseamna ca din cele trei echipe ale mele, am o sansa cu argentina.

              Comment


              • #8
                Brazilia sau Germania
                Oricum va fi spectacol, fotbal adevarat in toate meciurile, eu asa cred si voi incerca sa nu ratez niciunul.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  inseamna ca ai timp liber daca zici asta...
                  sa bata brazilia !

                  Comment


                  • #10
                    Sa castige cei mai buni !

                    Comment


                    • #11
                      Acum pe tvr1 Mexic-Africa de Sud.

                      Comment


                      • #12
                        spune-ti si voi meciurile din ziua in curs,ca habar nu am care sunt grupele,si cand se joaca!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • #13
                          Uite-le aici pe toate.http://www.activsport.ro/cm_2010.php

                          Comment


                          • #14
                            mss mult!SPANIA cred ca va iesi campioana,desi si argentina are sanse!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #15
                              Enervante rau vuvuzelele alea...zici ca am albine in casa de cand a inceput meciul
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google