Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da,da,da!!!!
    cu alde Hanry...cu mainile..naspa!
    ...mamaaaaaaa...ce au furat-o!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #77
      Oricum, azi am avut fotbal de calitate : Argentina, Grecia si Mexic. 3 Meciuri demne de un campionat mondial.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #78
        da...da ei macar au ajuns in africa...noi stam prin cluburi si vedem meciurile.

        Comment


        • #79
          Pai ca in reclama aia: suporterii adevarati merg peste tot unde merge si echipa nationala. Anul asta , la televizor!!!

          Comment


          • #80
            sau la terase )

            Comment


            • #81
              a luat`o in mana si Italia precum si germanica
              Attached Files

              Comment


              • #82
                Ar fi tare de tot sa castige turneul Danemarca. Asa, ca la campionatul ala european din '96 parca.Cand nu=i baga nimeni in seama. Deocamdata le mai trebuie niste puncte sa se califice in optimi.

                Campionatul european din 1992, scuze.
                Last edited by mr.K; 21 June 2010, 08:34. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #83
                  Atunci a fost mai frumos ca ii adunase cu cateva zile inainte de prin concedii pe danezi. Tin minte ca Brian Laudrup era plecat cu familia la plaja si a ajuns ultimul la reunire.
                  Ciudat rau de tot turneul asta final din Africa. Din ce in ce mai multe surprize. Are idee cineva ce cota avea la pariuri egalul dintre All Whites si Italia?
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    si mie mi ar place sa castige danemarca. brazilia e periculoasa in schimb. italia germania praf. cred ca din cauza vuvuzelelor joaca asa prost

                    Click "Like" if, you do like. Thanks to Stephen Fry for his lovely Tweet about this video. Downfall DVD: http://www.amazon.com/gp/product/B0009RCPUC?ie=UTF8&...

                    Comment


                    • #85
                      da da , vuvuzelele , asta e problema
                      brazilia nu a turat inca motoarele la maxim aseara...

                      Comment


                      • #86
                        Adevarul e ca de multe ori unii au inceput prost si au terminat f bine un turneu final, dar totusi parca anu asta mult mai multe surprize decat de obicei.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          cred ca este cel mai ratat campionat mondial de cand ma stiu eu

                          Comment


                          • #88
                            @marx, ai dreptate. Si eu ma stiu mai demult fata de tine.
                            Unde-s vremuri ca Mexic ' 86, Italia '90.................
                            Nici super jucatori nu mai sunt, ca Platini, Maradona. Acum ne multumim cu Kaka, Drogba, C. Ronaldo cu mucii in freza. Buni si astia, dar nu de superclasa. La italieni ma chinui de ceva timp sa vad un lider adevarat si ma umfla rasul sa vad ca actiunile lor periculoase de atac stau in Zambrotta si DiNatale. Astia 2 se mai agita, restul contempleaza. Cu echipe ca Slovacia............. astept optimile.

                            Comment


                            • #89
                              l`ai uitat pe De rossi , care misca , dar nare cu cine.
                              Marx , de ce zici ca e ratat ?

                              Comment


                              • #90
                                nici mie nu imi place,nu mai e fotbalul cum era acum 5-7 ani!nu mai e zidane,ronaldo,cafu,maldini,inzaghi,totti,del piero, si multi multi jucatori de talia astora,iar cei care vin din urma sunt cam praf! !nici champions league,nici la europene acum mondialul
                                italia,m-a dezamagit putin dar sper sa treaca de grupa...germania la fel,toate din europa au fost praf!din pacate brazilia este cam principala favorita si nu joaca nimic in comparatie cu alti ani...urat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google