Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa ii opreasca cineva 7-0 portugalia

    Comment


    • s-au descatusat "portughejii"

      Comment


      • aoleo ce meci ... spectacol 100%
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • de spania ce ziceti...meserie david villa!

          Comment


          • Marea Spania cred ca va face un egal cu Chile si bye bye optimi. S-au chinuit cu descultii din Honduras pe care pana si "supernationala" Romaniei i-a taxat cu 3-0.
            Cand vad cum joaca Spania de steril, parca sunt pe Ghencea si vad cum se chinuie Steaua sa dea gol si o ia pe cocoasa de la vreo codasa. Noroc de Villa, baiatul asta nu are cu cine juca in atac, Torres stie sa dea goluri in ultima vreme doar la Liverpool.
            Europa e praf, cu exceptia Danemarcei. Astept sa invie totusi Germania.

            Comment


            • si eu astept germania....cu toate ca eu tin cu italia,care nu are nici o treaba!spania e un fas,sunt de acord!europa nu joaca nimic,cica au jucat nu stiu cate meciuri si sunt obositi,saracutii!!sud-americanii care joaca in europa de ce nu sunt obositi?la franta e scandal,italia nu are cu ce,portugalia e vesnica speranta,spania un fas...sper sa castige una din europa si singura capabila ar fi germania,dar la cum joaca acum imi e teama!

              Comment


              • voi comparati amicalele cu mondialul`
                a batut cu 2-0 spania , dar cate ocazii au avut/irosit ?

                Comment


                • Am mai dat eu un exemplu cu ocaziile: Brazilia-Argentina 0-1 in 1990 (cu 3 bare Brazilia+ dominare totala). Daca ai ocazii si nu concretizezi, asa ca in meciul cu Elvetia rezulta un lucru: Spania e sterila rau de tot.

                  Comment


                  • degeaba au avut ocazii si nu au reusit sa inscrie...ma gandesc ca urmeaza optimile...o sa vezi echipele din america de sud gen chile,paraguay,uruguay si care mai sunt pe acolo cum or sa se distreze cu europenii!

                    Comment


                    • Noroc ca trebuie sa fie 16 la numaratoare in optimi. Ca asa incap si europenele. Vreau sa vad cate europene isi castiga grupa, ca imi vine sa plang. Probabil Olanda/Danemarca.
                      Nu stiu ce naiba are batranul continent, dar se vede ca echipele mari de club traiesc din implanturi venite de pe alte continente. Cand e numai cu marfa autohtona, gata, se termina benzina.

                      Comment


                      • o perioada in care nu prea mai produce jucatori...asta e,pacat ca nu profitam si noi de asta si suntem cei mai praf

                        Comment


                        • Pentru Franta s-a terminat de tot.

                          Comment


                          • Bravo Franta !!! Sa cante vuvuzelele !
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Cu siguranta, Franta este "Trompeta" CM Africa de Sud 2010
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • vuvuzela ma , nu trompeta )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google