Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ultima statistica a calificatelor in optimi: America de Sud-3, Asia-1 (bravo Koreea de Sud), Europa 0 (zeroooooooooooo). Rau am mai ajuns.
    Mai sunt 12 locuri.

    Comment


    • Pai Olanda???
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Oficial Olanda nu e calificata, are doar punctele necesare. Dupa al 3-lea meci va fi. O echipa poate fi si descalificata/penalizata in functie de comportamentul pe teren.
        Asa si Brazilia e calificata. Oricum, ar fi jalnic sa avem doar 3-4 echipe din Europa calificate in optimi.

        Comment


        • Putin probabil ceea ce spui tu, nu cred ca va fi descalificata vreo echipa!
          Si n'ar fi deloc jalnic, daca asta le e valoarea, sa plece acasa! La cluburile mari din Europa joaca foarte multi "non-europeni", care in multe meciuri fac diferenta pe teren!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Asta am zis si eu, cluburile europene functioneaza cu implanturi non europene. Exemplu, castigatoarea Ligii Campionilor, Inter Milano. De aia merge Italia asa bine acum.
            Problema mea e: in Romania care o fi cauza de mergem deloc? Ca Messi nu joaca la noi.

            Comment


            • mai lasati ma europenele , lasati fotbalul spectacol sa fie la inaltime.....
              sper sa fie o finala argentina-brazilia

              Comment


              • O da....chiar ar fi interesant
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Nu stiu configuratia grupelor, nici cine cu cine joaca in optimi si dupa, dar nu exista cumva posibilitatea sa se intalneasca inainte de finala?

                  PS: Aseara, cand am vazut meciul Argentinei, la aceeasi finala ma gandeam si eu
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Forta Spania!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • punem pariuri ? eu zic ca ia brazilia fara probleme

                      Comment


                      • Ce noroc a avut SUA! + inca o europeana eliminata...
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • ma bucur ca a batut SUA , trebuie sa aiba cele 3 puncte in tolba cand a jucat cu slovenia...dar le`a anulat pe fata un gol valabil.
                          si asa na jucat cine stie ce slovenia...doar aparare si contra atac....

                          Comment


                          • Cum am mai zis pe aici, Serbia stie sa joace numai cu europenele. Cum zicea cineva pe aici, Germania a batut cu 4-0 o echipa de desculti, Australia si n-am fost de acord. Dovada? Acum echipa de desculti a invins marea echipa a Serbiei (5-0 cu Romania, dar cine mai e Romania parca).
                            Concluzia: cele 2 calificate in preliminarii din grupa Ramaniei, Franta si Serbia s-au facut de cacao. Va dati seama daca ajungeam si noi acolo? 3 infrangeri la scor. Macar am stat cuminti si nu ne-am facut de bafta ca Franta.
                            Mizez pe Germania in continuare, le scoata fotbalul din cap englezoilor care or sa ramana cu faptul ca l-au inventat.

                            Comment


                            • Originally posted by darksid3 View Post
                              Cu siguranta, Franta este "Trompeta" CM Africa de Sud 2010
                              nu contest dar sa vezi cum o sa se distreze "trompeta" asta cu noi....adica cu ratatii care compun echipa noastra nationala ....Franta macar a fost acolo si in 2002 si in 2006 si acum,ce a facut nu conteaza,sau teoria asta e valabila doar in cazul stelei in ucl....(noi macar am fost acolo,nu mai conteaza ca am avut golaveraj 0-18)!!!ca si jucatori,luati individual franta e beton,dar sunt scandaluri

                              Comment


                              • Pai la noi e praf treaba. Numai vedete cu blonde ale lui Bote, masini de fitze, Le Gaga, alea-alea. Nush cum dracu se face ca toti se cearta, toti fac si dreg da' exact cand tre' sa joace...pauza. La ce a aratat echipa noastra de fotbal, mai ales ca mentalitate, nici macar ca aia care aduna mingiile la CM 2010 nu merita sa fie.
                                Tare ironica e reclama aia la bere...cu Lobontz si Chivu care vad campionatul la tv: "Au venit vedeteleeee....acum suntem gata de meci...Cioc!"
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google